Jak se váš partner chová po sexu? Tímhle muži dokážou ženy vytočit!

11. 4. 2020
Jak se váš partner chová po sexu? Tímhle muži dokážou ženy vytočit!
Ženy orgasmus nabíjí, ale muži jsou mnohdy vyčerpaní a to, že hned usnou, si můžeme vykládat všelijak. Podle toho, o jaký druh vztahu jde, také očekáváme něco jiného. Jsou tedy pravidla chování, která by se po sexu měla dodržovat, a co můžeme ještě tolerovat a co už ne?

Co ženy vnímají a mužům nevadí?

"Já v podstatě chápu, že pro mého přítele je sex zcela jiným zážitkem než pro mě," tvrdí čtenářka Magda. "Byla bych ochotná i respektovat to, že se po něm cítí tak unavený, že se chce prospat. Ale když se odvalí a usne okamžitě po vyvrcholení, cítím se jako kus masa, který použil jen pro své uspokojení. Určitě bych uvítala, kdyby si se mnou po sexu alespoň chvíli povídal nebo se přitulil."

Připadá vám to povědomé? Pro ženy je velmi důležitá emocionální stránka, kterou vnímají jako nedílnou součást milostného aktu. Ale muži chápou sex především jako fyziologickou potřebu a emocím nepřikládají tak velký význam. Proč?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Raci, nepouštějte se do větších úklidových akcí a přemísťování nábytku. Mohli byste se nejen vyčerpat, dokonce i poranit a pohádat se s partnerem. Volné chvíle věnujte svým dětem.…