Komentáře k článku zpět na článek

Rambíša 18. 3. 2019 | 11:58

Nejlepší je si najít po odmítnutí někoho jiného a toho pak poslat do háje...Tím by se měly srovnat ty plusy a mínusy do nuly,ha-ha.

helza 12. 3. 2019 | 09:04

Tak nějak mě napadá - jak to dělají chudáci muži. Přeci jenom jsou to častěji oni, kteří se "vysloví".Ale obecně. Teď se předem omlouvám všem, kterým bych tímto nějak ublížila, protože je to pouze můj osobní názor. Mám pocit, že všechny ty články, plné rad co dělat, když ..., ať už jsou o čemkoliv, vždy dělají z nepříjemností, neštěstí, smůly a různě bolestných situací, které se v životě stávají a vždy stávaly, tragédii. A tím člověku, který to, co ho potkalo nakonec přijme, ať je to jakkoliv bolestné, protože ví, že život není ani fér, ani zahrada nekonečného štěstí, podsouvají pocit, že jeho situace je ještě horší než jak ji vnímají, že je katastrofou a že na katastrofy se musí jít odborně a tudíž to bez pomoci psychopoga, nebo alespoň nějaké teorie o truchlení a těch dalších etap, prostě přijmout nejde.Myslím si, že většina lidí své "katastrofy" nakonec zvládne, lidský mozek má své obranné mechanismy, jak se s neštěstím vyrovnat. Tyto články je v ní, pěkně zdramatizované, pouze "vymáchají". A ti, kteří "katastrofy" řeší hůř? Myslím si, že takové čtení je jenom přesvědčí o tom, jak moc je to s nimi zlé - těm už vůbec nepomůže. Ti potřebují pomoc živého člověka, ne časopisu.

Elynor 12. 3. 2019 | 07:00

Tak tohle jsem nepochopila. Jaké truchlení? To jsou rady pro člověka, který s někým X let žil a poté se rozešli. Dejme tomu. Tam by byl důvod pro nějaké truchlení, i když ten výraz mi připadá přepjatý. Ale truchlit kvůli někomu, s kým jsem ještě ani nic neměla? Proboha proč? Nechce, no tak ať nechá bejt, neví, o co přišel. :/ Tolik báječných chlapů je na světě, a čekají jen na to, až se na ně žena usměje a dá najevo, že ji mohou zaujmout... když se budou trošku snažit.

Přečtěte si také

Horoskopy

Přihlaste se do on-line kurzu, anebo své znalosti prohlubujte jiným způsobem. I když se bohužel…