Jak se zamilovávají muži podle znamení. Takhle zjistíte, co na něj platí

19. 9. 2020
Jak se zamilovávají muži podle znamení. Takhle zjistíte, co na něj platí
Každý muž se zamilovává jiným způsobem, navíc muži bývají těžko čitelní, takže je fajn vědět, jak na toho, který se vám líbí nebo který pro vás něco znamená. Jak dosáhnout toho, aby se do vás muž zamiloval? Co platí na jednotlivá znamení zvěrokruhu? Když to zjistíte, získáte klíč, který potřebujete k odemknutí lásky nebo zavření dveří jednou provždy.

Beran (21. března − 19. dubna)

Muži Berani milují vášnivý vztah. Když Beran hledá lásku, jde do toho přímo a nedívá se doprava ani doleva. Je asertivní, impulzivní a upřímný ve svých pocitech. Zamilovat se je pro Berana jako jet na horské dráze plné vzrušení a dobrodružství. Často neví, jak se zastavit a trošku ze svého tempa polevit. Pokud tedy chodíte s Beranem, buďte připravená na rychlost. Beranům vládne Mars, který je neúnavný ve snaze o dosažení romantických tužeb. Když se Beran zamiluje, bude to do někoho, kdo je ochoten být stejně intenzivní jako on.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nebuďte na své blízké přísní a útoční. Mají své vlastní názory a nemusí vás poslouchat. Více času věnujte svým dětem, hodně vás potřebují. Poslední dny tíhnou více k partnerovi, protože je…

Nejčtenější články

Doporučujeme