Jak se zamilovávají ženy podle znamení? Takhle odhalíte, co na nás platí

17. 10. 2020
Jak se zamilovávají ženy podle znamení? Takhle odhalíte, co na nás platí
Kdo se zamiluje na první pohled a kdo potřebuje delší čas? Každá žena touží po jiných věcech, proto není na škodu vědět, jak ženu přimět, aby se do muže zamilovala. I když na to neexistuje žádná příručka, možná pomůže astrologie, pokud zohledníte charakteristiky jednotlivých znamení, možná bude snazší okouzlit ženu, po které toužíte. Pro nás ženy je zase dobré vědět, čím nás muži dostávají – někdy to může být naše slabina, která nám komplikuje život a kterou si chceme ohlídat.

Beran (21. března – 19. dubna)

Žena narozená ve znamení Berana potřebuje doslova „sedět v sedle“, tedy řídit. Je impulzivní, spontánní a nebojí se rychle pohybovat. Když se na někoho zaměří, udělá vše, co je v jejích silách, aby věci fungovaly. Ráda dává i přijímá velkolepá romantická gesta a věnuje veškerou svou pozornost předmětu svých romantických tužeb. Někdy se může zdát, že je ovládající nebo panovačná, ale Beranice je ve skutečnosti ráda, když dokáže její partner vyjádřit svůj názor. Povzbuzuje tedy ostatní, aby i oni vyjádřili své vnitřní myšlenky.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vaše kondice je výborná, a proto byste se měli zaměřit na sportovní vyžití. Nemusíte se ničit někde v posilovně. Postačí rychlá chůze či túra. Klidně do svých plánů zahrňte rodinu i…

Nejčtenější články

Doporučujeme