Jak se změnila Kateřina Kristelová? Plastiky jsou na ní bohužel vidět!

27. 2. 2018
Moderátorky Kateřiny Kristelové je poslední dobou všude plno. Částečně kvůli jejímu vztahu s fotbalistou Tomášem Řepkou a pak také díky její aktivitě na sociálních sítích. Nepřehání to ale? A jak se za poslední roky drobná blondýnka změnila?

Kateřina Kristelová už od malička toužila být moderátorkou a za tím si také vždy šla. Její sen se jí splnil a dostala během života mnoho příležitostí, například v televizích Óčko nebo Barrandov. Jak to ale vypadá, sen se pomalu začíná hroutit.

Její poslední vztah s kontroverzní postavou sportovního světa Tomášem Řepkou je bedlivě sledován médii. Řepka totiž neustále bojuje se svou bývalkou Vlaďkou Erbovou, na nože je také s Pavlem Novotným a Kateřina se mu snaží krýt záda. Dělá to ovšem trochu moc urputně, posledním důkazem bylo přerušené natáčení rozhovoru pro internetovou televizi, kde z Tomáše udělala trochu nesvéprávného blbečka. Stává se tak terčem všeobecného posměchu.

Odmítá zestárnout

Kateřina sama nikdy neskrývala, že jí pozornost médií dělá dobře. Své tělo se nestydí ukazovat nahé a snaží se o něj pečovat, co to jen jde. Objevovala a objevuje se neustále na různých večírcích a akcích. Na svých sociálních sítích intenzivně stále něco postuje, a s veřejností se tak dělí o mnohdy značně intimní chvilky, ale to je zcela její volba...

Podívejte se do galerie, jak šel čas s Kateřinou Kristelovou:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Vzhled je pro ni jistě důležitý. Jako mnoho dalších hvězdiček a známých osobností, také ona nejednou navštívila kliniky vylepšující vzhled. Je to ostatně také patrné ze změn nejen v obličeji, ale také v dekoltu. Není samozřejmě nic špatného na tom, když se žena snaží zůstat krásná, jen bychom si přály, aby Kateřina věděla, kdy je čas přestat.

Podívejte se na video, kde je vidět, že to Kateřině trochu přerůstá přes hlavu:

Kristelová dostala podruhé padáka z televize: Nahradí ji její nepřítel! Více čtěte ZDE.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, do práce se vám vysloveně nechce a je úplně jedno, že jste na home office. Nadřízený si na vás najde chybičku, ať jste kdekoliv. Tento týden začíná být vyčerpávající, a to jste…

Nejčtenější články

Doporučujeme