Jak si doma upravit odrůstající gelové nehty. Návod najdete na videu

29. 1. 2021
Jak si doma upravit odrůstající gelové nehty. Návod najdete na videu
Nehtová studia jsou již delší dobu zavřená, a pokud máte gelové nehty a nevlastníte domácí sadu na gelové nehty, určitě už řešíte jejich odrosty. Přinášíme vám na videu návod krok za krokem, jak si s nimi poradit i jak ošetřit nehty s gel-lakem a striplakem.

Gelové nehty

V případě, že pravidelně docházíte do nehtového studia, kde si necháváte dělat gelové nehty, určitě víte, že není vhodné, abyste si nános gelu odstraňovala sama doma. Můžete si totiž značně poškodit nehtové lůžko a může se stát, že tento stav bude trvalý. Nejde však o bezvýchodnou situaci, gel na nehtech lze totiž doma upravit tak, aby odrosty nebyly téměř poznat. Návod najdete na videu v úvodu článku, tady je popsaný krok za krokem:

Jak si doma upravit gelové nehty

1. Nejprve pilníkem nehty zkraťte na požadovanou délku. Jelikož je gelový nehet silnější než přírodní, počítejte s tím, že to dá trochu zabrat. 2. Poté velmi jemně zpilujte i povrch nehtu tak, abyste alespoň trochu vyrovnala nerovnosti. Nesnažte se ale gel zpilovat až k samotnému nehtu!
3. Při dalším kroku vám pomůže bezbarvý lak, který alespoň ve dvou vrstvách naneste na místo, kde už odrůstá přírodní nehet, čímž ještě více vyrovnáte rozdíl mezi gelovým a přírodním nehtem. Ideální je na to vyplňovací lak Ridge filler, pokud ho nemáte, obyčejný bezbarvý lak také bude stačit.
4. Na závěr použijte na celý nehet lak se třpytkami, které zakryjí nedokonalosti.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Závěr pracovního týdne bude náročnější, protože pociťujete únavu. Na první pohled jde vidět, že toho máte plné zuby a toužíte po odpočinku. V každém případě byste se měli přemoci, protože…