Jak si sama doma obarvit vlasy: Výběr barvy, jak ji nanést, co s krátkými vlasy

17. 4. 2020
Jak si sama doma obarvit vlasy: Výběr barvy, jak ji nanést, co s krátkými vlasy
Kadeřnictví jsou zavřená déle než měsíc, je tedy dost pravděpodobné, že barva vašich vlasů si žádá zásah. Rozvolňování protivirových opatření už se sice blíží, ale kadeřníci mají otevřít až za další měsíc. Jak si tedy poradit doma a nabarvit si vlasy sama?

Výběr barvy

Až půjdete do drogérie vybírat barvu, mějte na paměti, že intenzita kupovaných odstínů není taková, jako by vás barvil váš kadeřník. Je to z toho důvodu, že barvy z drogerie jsou určené do rukou amatéra, takže se tím zabraňuje zničení vlasů. Barva tedy ve finále nemusí být tak zářivá jako na ilustračním obrázku. Doma se raději do zásadních změn nepouštějte a soustřeďte se hlavně na to, že chcete zakrýt odrosty. Vybírejte proto barvu, která se co nejvíc podobá vašemu odstínu, pak bude snadnější vlasy sjednotit. Nejste-li si přece jen jistá, vyzkoušejte barvení nejdříve na jednom prameni třeba za uchem, aby případný nezdar nebyl vidět.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pluto je až do 15. srpna v nádherném trigonu s Venuší, proto vás čeká přímo osudová láska. Milé Panny, nenechte si uniknout tuto hvězdnou konstelaci mezi prsty a zaměřte se na osůbky…