Jak si udělat dobře, když nemáte u sebe vibrátor? Využijte prsty, polštář i židli

Jak si udělat dobře, když nemáte u sebe vibrátor? Využijte prsty, polštář i židli

Přijde na vás občas potřeba ve chvíli, kdy nemáte po ruce ani partnera, ani vibrátor? Může se tak stát například v hotelu na služební cestě nebo při návštěvě u rodičů. Situace se ale dá řešit i bez běžných pomůcek. Jak si poradit?

Neklidné prsty

Samozřejmě nejsnadnější cestou, jak docílit orgasmu, pokud jste sama a bez hraček, je pomoci si prsty. Chcete-li ale mít vyvrcholení co nejsilnější, zkuste si trochu víc pohrát. Místo klasického dráždění klitorisu na něj zkuste jen lehce poklepávat. Poté kolem něj prsty kružte, ale nedotýkejte se ho a nepřecházejte ke klasickým intenzivním tahům, i když po tom toužíte. Napínejte sama sebe co nejdéle a odměnou vám bude hned několik silných vln orgasmu.

TIP NA VIDEO: Podívejte se na rozhovor s expertkou na ženskou sexualitu.

Pokračování 2 / 5

Vodní bomba

Pokud jste do svých hrátek ještě nezapojila vodu, máte nejvyšší čas. Možná vás překvapí, co dokáže obyčejný proud vody! Stačí ze sprchy odšroubovat hadici, naladit vodu na správnou teplotu a tlak, najít si dobrou pozici, zamířit a čekat, až se dostaví orgasmus, jaký s partnerem jen tak nezažijete. Nemáte li na sprše odnímatelnou hlavici, nevadí. Stačí se jen ve vaně šikovně posunout pod proud vody z kohoutku a vydržet.

Pokračování 3 / 5

Tři v jednom

Máte-li k dispozici lubrikant, opět si vystačíte s prsty. A také s pohodlným ležením. Uvelebte se v posteli tak, abyste mohla využít obě ruce. Jednou začněte dráždit klitoris přesně tak, jak to máte nejradši, prsty druhé ruky mezitím vsuňte do vagíny a tlačte na její horní stěnu v místech, kde se nachází G bod. Pokud vám dělá dobře dráždění v anální oblasti, využijte malíček stejné ruky, na který použijte lubrikant, a lehce ho vsuňte do análního otvoru.

Pokračování 4 / 5

Polštářové blaho

Někdy stačí jen trocha tření, abyste docílila orgasmu, po němž se vám po těle rozlije blažený pocit. Lehněte si nahá na břicho a do podbřišku si vsuňte pevnější polštář, o který se zkuste třít. Sama si zvolte rychlost i intenzitu tak, jak vám to vyhovuje, a orgasmus se dostaví za chvíli!

Pokračování 5 / 5

Tanec s židlí

Řada žen nedocílí orgasmu během samotné penetrace, avšak právě ta může způsobit hlubší a intenzivnější orgasmus, když dráždíte i další erotogenní zóny. Zainvestujte proto do robertka, který má zespoda přísavku, takže můžete využít jakýkoliv hladký prostor, kde ho umístíte. Ideální je například židle, na jejíž sedátko ho přilepíte, nasednete a během pohybů nahoru a dolů si budete rukou dráždit klitoris.

Doporučujeme

Články odjinud