Jak si uspořádat skříň prakticky a přehledně, abyste vše hned našli? Názorné video

25. 5. 2021
Problém, který řeší asi každá žena, možná i muž: Máte hodně věcí a nevíte, jak je uspořádat tak, aby uložení bylo přehledné a nemuseli jste pořád něco hledat. Proto na Mall.tv vznikl nový pořad Královny pořádku, který radí, jak si uspořádat a zútulnit domov. V úvodu článku najdete video s praktickými tipy na organizaci šatníku.

Kam to všechno narvat?

Šatní skříň a pořádek v ní je věčné téma, které řeší snad každá žena. Perfektní a srovnaný vzhled ne vždy vydrží dlouho, a tak se postupem času stane z přehledného uloženého oblečení několik poskládaných hromádek.

Královny pořádku neboli Lucie Kocman a Pavlína Štefanová ukazují jednoduché a zaručené triky, jak si uspořádat skříň, aniž byste k tomu potřebovali hodiny třídění a práce. Věděli jste například, že ne každá ramínka jsou vhodná pro každý materiál a mohou oblečení dokonce poškodit? Nebo že když vám sklouzávají na ramínkách trička či halenky, dá se to jednoduše a účinně spravit jen jedním jediným trikem? Nechte se inspirovat a pusťte se do organizace svého královského šatníku.

Při natáčení tohoto dílu si Lucie a Pavlína pozvaly na návštěvu uznávanou českou modelku Zuzanu Stráskou, aby jim ukázala, jaké pilíře šatníku by měla vlastnit každá žena, u které vládne pohodlnost, jednoduchost a hlavně styl. Tady je na videu její šatník, třeba vás inspiruje k proměně toho vašeho: 

Více videí, jak si uspořádat domácnost, najdete na Mall.tv v pořadu Královny pořádku zde.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadřízeného jste přesvědčili o tom, že své výsledky zlepšíte. Sice mu slibujete věc, která není jistá, ale on vám věří. Je pravda, že se opravdu snažíte, ale chybí vám dostatek energie.…

Nejčtenější články

Doporučujeme