Jak si užít románek na dovolené, aby se partner nic nedozvěděl? Hlavně opatrně!

7. 8. 2019
Jak si užít románek na dovolené, aby se partner nic nedozvěděl? Hlavně opatrně!
I když máte dlouhodobý a fungující vztah, není nic neobvyklého, pokud sníte o žhavém letním dobrodružství. Jestli je tu třeba i taková možnost, že vyrazíte na dovolenou s kamarádkou, zatímco váš partner zůstane doma, pak se prázdninový románek přímo nabízí, tedy pokud na to máte svědomí. Jak to však uhrát, aby vše zůstalo utajené?

Nezapírejte partnera

Pokud na rozpálených plážích jižních zemí potkáte muže, díky kterému zatoužíte po dovolenkovém románku, je jen na vás, zda mu odoláte, nebo se do dobrodružství pustíte. Rozhodnete-li se zariskovat a vytěžit z pobytu u moře co nejvíc, buďte k němu upřímná. Říká se sice, že letní lásky mají život jepičí, neznamená to ale, že by se do vás nemohl zamilovat. Pokud máte skutečně v úmyslu prožít pouze prázdninovou aférku, na rovinu mu řekněte, že máte doma stálého partnera a netoužíte po ničem závazném. Jestli na vaši hru přistoupí, není co řešit a vy se můžete oddat letní lásce.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Víkend se nese v duchu budování nového domova. Spousta starých věcí už vás omrzela a chcete se jich zbavit. I v šatníku uděláte pořádný průvan. Je fajn, že vám ostatní členové rodiny…

Nejčtenější články

Doporučujeme