Komentáře k článku zpět na článek

Jana 8. 8. 2019 | 09:38
Elynor 8. 8. 2019 | 07:03

@Jana: Inu, pak to byl špatný výběr kamarádek. Za ty moje, které znám od školy celý život, se klidně zaručím kdykoliv komukoliv. Samozřejmě není vyloučeno, že jsou na světě i lidé, kterým to buď nevadí, nebo jim možná přímo vyhovuje mít za kamarádky osoby, které neudrží informaci a musí se podělit, jinak by neusnuly. Ale pak to o nich jistě vědí, a nepojedou s takovou osobou na dovolenou, nebo si tam nezačnou románek. Přece nikdo nebude takový blázen, aby si bral s sebou na dovolenou zdroj budoucích potíží. Osobně ani nechápu, že někdo má takové kamarádky, mně by to vadilo, drbny nemám ráda.

Jana 7. 8. 2019 | 20:10

@Elynor: Tak to máte vy,já bych samozřejmě rovněž nesdělovala nikomu,co se dělo na dovolené,ale za druhé bych ruku do ohně nedala.Pár příběhů znám,a byly to kamarádky od školy celý život.

Elynor 7. 8. 2019 | 20:03

K článku - náhodou ty rady nejsou blbé, je to sice takový základ, co by patrně mělo napadnout každého, ale tak proč to neshrnout pro ty pomalejší. Zejména důležité jsou ty body nesdělovat kontakty, nefotit se, nezveřejňovat nic na sociálních sítích, a na rovinu od začátku to vést jako nezávazné dobrodružství, nic nikomu neslibovat, žádné sliby nevyžadovat, jen si užívat v přítomné chvíli. Pochopitelně to nelze dělat na hromadném zájezdu, na kterém je půlka vesnice nebo sídliště včetně největší drbny. To se zákonitě neutají nic. Ale od toho má snad člověk rozum v hlavě, aby si vyhodnotil rizika předem.

Elynor 7. 8. 2019 | 19:57

@Jana: Jistě, když jede někdo sám, nemusí brát na nikoho ohledy a může si užívat dle svého vkusu. Ale na druhou stranu všechny ženy nejsou drůbež, aby musely všechno vykdákat. V životě by mě nenapadlo jít bonznout na kamarádku cokoliv, natož románek o dovolené. Co by to bylo za kamarádství? Co bych tím získala? Proč bych to proboha měla vůbec řešit, co by mi po tom bylo?

ryba 7. 8. 2019 | 18:27
moučka 7. 8. 2019 | 17:43
vestroh 7. 8. 2019 | 17:39
moučka 7. 8. 2019 | 17:38
Jana 7. 8. 2019 | 14:15

No,tak tento článek je návod pro ty ženy,které jedou na dovolenou samy.
Nedovedu si totiž představit to že jedou dvě nebo více ženských na dovolenou,jedna z nich tam má románek,aby se to její manžel nedozvěděl.
Riziko je veliké,i když jsou to nejlepší kamarádky,tak bych na to nesázela.

Meg 7. 8. 2019 | 13:12

Tak to je opravdu hnus...ještě dávejte návod na pelešení!Kdo chce,ten to udělá,ale sesmolit rádoby odborný článek o nevěře a lhaní,tak to mohl vyplodil jen chorý mozek...máte v redakci na práci něco jiného,než psát dokola o souložení?Už je to trapné!

Michaela 7. 8. 2019 | 12:08
Rambíša 7. 8. 2019 | 11:43

Nevěřím svým očím! Přeci,mám - li někoho opravdu ráda,nebudu mu hned při první příležitosti nasazovat parohy!!! Fakt nechápu dnešní redaktorky,co vymýšlejí tyhle blborady ,zřejmě jen aby něco napsaly! Asi se najde nějaká hlupačka,která to přesně dle návodu udělá,ale ten dnešní svět se tak nějak staví na hlavu,předstírá se,že máme více pohlaví,než dvě,že rodina už není muž a žena a dítě, že nevěra kdekoliv s kýmkoliv je vlastně jen zábava a jediné mínus na tom je,aby se to ,proboha !!!??? nedozvěděl ten podvedený....

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední dobou pro vás není nic nemožné, a proto se snažíte kolem sebe rozdávat optimismus a dobrou…

Nejčtenější články

Doporučujeme