Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex?

20. 8. 2017
Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex?
Dobře se vyspat, hezky se pomilovat, zkrátka v ložnici se člověk potřebuje cítit dobře. Pokud v ní nepanuje harmonie a neproudí energie, může se to odrazit nejenom v kruzích pod očima, ale i v milostném životě.

Proč je zařízení prostoru tak důležité?

Podle čínského učení feng shui musí domovem proudit životní energie čchi, aby vše bylo v harmonii. Tím také pozvete do svého prostoru, tedy i života lásku. Jinak se u vás doma začne hromadit negativní energie, kterou časem pocítíte. A když člověk vnímá nesoulad, může se to promítnout i v partnerských vztazích.

Jak tedy dosáhnout harmonického proudění energie?

Harmonickou energii prostoru vytváří jeho uspořádání, umístění nábytku, barvy i dekorace. Nejde tedy o drahé speciální vybavení, spíše o dodržení základních pravidel. Někdy to chce třeba jen přemístit postel, změnit barvu závěsů, tak aby byly v souladu se základní energií. I když se milostný život zpravidla neomezuje jen na ložnici, nejvíc sexu se u většiny párů odehraje právě tady, proto je obzvlášť důležité, jak si ji zařídíte. Jednotlivá pravidla najdete v další kapitole.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na své dovednosti a energičnost si nemůžete stěžovat. Sice vás občas přepadne únava, ale nejde o nic hrozného. Veškeré pracovní povinnosti dotáhnete do konce a nemusíte se bát připomínek…

Nejčtenější články

Doporučujeme