Jak smazat vrásky z obličeje? Pomůže vám víno!

11. 1. 2019
Jak smazat vrásky z obličeje? Pomůže vám víno!
Opravdu! Našel se zdravý, přírodní a navíc lahodný lék na celulitidu, mdlou pleť i vrásky. Takže si nalijte víno nebo si dejte misečku hroznů a přečtěte si, proč je dobré tohle ovoce milovat. Víno totiž gumuje vrásky a podle posledních vědeckých pokusů i prodlužuje život.

Pro dlouhý život

Látka, která z hroznového vína dělá elixír mládí, se jmenuje resveratrol, což je velmi účinný antioxidant. Nejvíc ho najdete právě v červeném vínu. Italští vědci pomocí resveratrolu oddálili stáří rybám – podařilo se jim omladit jejich mozek i svalstvo. Mimochodem, život jim prodloužili o neuvěřitelnou třetinu a až do finále byly ryby ve skvělé fyzické i psychické kondici. Ve víně se prostě skrývá tajemství dlouhého života a krásy. Vyprávět by o tom mohly Italky i Francouzky, které si bez vína neumějí představit ani jeden den, a možná že právě díky němu vypadají tak nádherně a s vráskami si hlavu nelámou.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Strávení víkendu s rodinou vám dělá problémy. Máte toulavé boty a chybí vám společnost přátel i nových lidí. Být celý den doma je pro vás očistec. Vyznáváte totiž aktivní způsob života.…