Jak to dělají? Will Poulter, Mae Whitman a další dětské hvězdy, které nestárnou

22. 9. 2022
Zajímá vás, jak se hrdinové vašich oblíbených seriálů a filmů časem změnili? Možná vás příjemně překvapí, že přibývajícího věku se rozhodně bát nemusejí. Některé dětské hvězdy totiž vypadají pořád stejně, jiným dokonce dospělost vysloveně svědčí. Jak se dětské hvězdy změnily?

Mae Whitman z filmu Den nezávislosti

Herečka Mae Whitman se proslavila už jako malé dítě. Jako mladá si v roce 1996 zahrála ve filmu Den nezávislosti. Vedlejší roli měla také ve filmu One fine day. Nejvíce lidí ji však pravděpodobně zná pro její účinkování v zábavném sitcomu z roku 2003 s názvem Arrested Development.

I když je této dětské hvězdě nyní něco přes třicet, vypadá snad ještě lépe než kdy předtím. Mae zůstala u své herecké kariéry a věnuje se také umění. Objevila se například v show Good Girls, vyzkoušela si též dabing, nahrála několik audioknih a nedávno odhalila také svůj hudební talent a začala se věnovat muzice.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

V profesním světě slavíte obrovské úspěchy, ale v rodinném kruhu to není žádná hitparáda. Jeden člen rodiny se k vám chová nevhodně, ale vy si to nenecháte líbit. Zaujmete svůj obvyklý…