Jak tráví Vánoce Michaela Wostlová

14. 12. 2004
Jak tráví Vánoce Michaela Wostlová
Přinášíme vám rozhovor s Michaela Wostlovou - Vicemiss ČR 2004. Michaela nám prozradila, že se jako malá dusila kostí z kapra, a že generální úklid nechá raději na mamince.

Jak letos strávíte Vánoce? Samozřejmě v kruhu rodinném, protože si je bez mých nejbližších neumím představit. Být s mojí rodinou u vánočního stolu, to jsou pro mě pravé Vánoce.

A jak jste je trávila před tím, než jste se stala vítězkou Miss ČR? Úplně stejně, s tím rozdílem, že mi letos přichází více vánočních pohledů :-)

Máte s Vánoci spojenou nějakou veselou historku nebo silný zážitek? Nevím, jestli by se tomu dalo říct veselá historka, ale teď, když na to vzpomínám, můžu říci, že asi ano. Když mi bylo přibližně pět let,pochutnávala jsem si o vánočních svátcích na kapříkovi u svoji babičky. Miluju ryby a ten večer jsem měla takovou chuť, že jsem ani nestíhala vyndávat kostičky: Nakonec mi jedna uvízla v krku. Začala jsem kašlat a po chvíli se i dusit, až mi z toho vyhrkly slzy do očí. Zkoušela jsem to zapíjet a zajídat chlebem, ale marná snaha. Nakonec mi babička musela zavolat doktora. Ten si mě položil na stůl a velikou pinzetou mi kost vyndal. Od té doby jsem se naučila vyndávat i ty nejmenší kostičky v jakékoli rybě.

Děláte generální úklid, pečete cukroví, hrajete si s dekorací? Musím se přiznat, že generální úklid dělá maminka. Na mě už zbývá ta příjemnější práce, a to náš baráček vánočně vyzdobit. A cukroví? To se musím pousmát, protože s mamkou plánujeme několik druhů cukroví a nakonec vždy vybereme jenom pět nejoblíbenějších. Stejně si ale myslím, že jsme dobré hospodyňky.

Jaký dárek by vám udělal největší radost? Já raději dárky dávám než dostávám, ale největší radost mi udělá jakákoli drobnost darovaná z lásky.

Jak řešíte dárky pro své blízké? Tak to je můj nejoblíbenější druh relaxace. Dárky chodím nakupovat, Když začne v celém městě dýchat atmosféra Vánoc. Miluju vyzdobené výlohy, koledy, vůni skořice a punče.

Když už se k nákupu dárků dostanete, máte předem alespoň základní představu, co by to mělo být, nebo to prostě necháváte náhodě? Spíše to nechávám náhodě, ale někdy se mi stane,že vyberu dárek, na který mi už nestačí peníze, ale přesto si ho musím koupit, protože vím, že s žádným jiným bych nebyla tak spokojená. V takových situacích využiji výhodné nabídky splátkových společností, jako je třeba Home Credit.

Už víte, jak a s kým oslavíte Silvestra? Zatím nemám nic naplánovaného, nechávám to vše na poslední chvíli, ale určitě to bude s přítelem a s dobrou partou přátel.

Jaké předsevzetí si dáte do nového roku? U mě je zbytečné si dávat nějaké předsevzetí, nikdy jsem neměla tak pevnou vůli to dodržet.

zdroj: Ami Communications

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jestliže randíte, protějšek vás začne nudit. Najednou máte pocit, že nemáte dostatek svobody a volnosti. Tento týden je navazování vztahů složité, na nic vážného se necítíte. Dalo by se…