Jak ukončit nevydařené první rande: Triky, které vám pomohou vycouvat

21. 11. 2020
Jak ukončit nevydařené první rande: Triky, které vám pomohou vycouvat
Chystáte se na první rande s někým, koho neznáte na živo, ale jen přes přátele, sociální sítě nebo ze seznamky? Pak se může stát, že i když se doposud vše vyvíjelo kladně, schůzka bude úplný propadák. V takové chvíli netoužíte po ničem jiném, než z místa činu co nejrychleji zmizet. Jde to udělat na rovinu, pokud ale nejste natolik odvážná, jsou i jiná řešení. Možná na ně nebudete hrdá, ale v dané chvíli vás zachrání.

Buďte upřímná

Ne nadarmo se říká, že s upřímností nejdál dojdeš. Právě proto je nejlepší jednat narovinu, i když to tomu druhému nemusí být vždy příjemné, což je v případě rande dost pravděpodobné. Jakmile poznáte, že se nic nevyvíjí tak, jak jste si představovala, zkuste to svému protějšku vysvětlit. Řekněte mu, že z vaší strany jiskra nepřeskočila, a tak si v klidu můžete dopít kávu, nezávazně popovídat a pak jít každý svojí cestou. Popřejte mu úspěchy v dalších pokusech a snažte se působit mile a být slušná. Pokud to on nebude cítit stejně, v první chvíli ho to možná zabolí, na druhou stranu, jste-li si jistá, nemá smysl ztrácet svůj ani jeho čas dalším setkáním.

Má smysl chodit na druhé rande? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Střelci, v pracovní sféře nejste úplně spokojení, ale nechcete se s šéfem hádat. Právě on je iniciátorem prapodivného dění spojeného se změnou pracovní pozice. Neplánujete odejít hned…