Jak ulovit muže ?

20. 6. 2000
Tohle by vás zajímalo? Jak konečně dostat toho pravého chlapa? Nezapomeňte, že život bez muže má také své velké výhody.

JAK ULOVIT MUŽE ?

Tohle by vás zajímalo? Jak konečně dostat toho pravého chlapa? Nezapomeňte, že život bez muže má také své velké výhody, jako např.:

 1. žádní příbuzní z mužovy strany
 2. může spát v posteli napříč
 3. nemusíte si holit nohy
 4. prkýnko na záchodě je pořád dole
 5. pastu na zuby nikdo nemačká od prostřed a mnoho dalších výhod

Pokud vám tyto výhody nic neříkají, tak tato stejnojmenná kniha (Jak ulovit muže?) je právě pro vás, protože muži dělají např. báječné půlnoční večeře. Stále jste nenašla toho pravého, vždycky se na vašem vztahu najde nějaké "ale", stále jen hledáte a nenacházíte, je vám smutno a jste opuštěná? Nic se neděje, vítejte v klubu!
Jak jste si už asi mnohokrát všimli, Stvořiteli nejspíš upadla tužka, když kreslil Adama a Evu a tak se stalo, že muž a žena nejsou tak zcela kompatibilní. Dalo by se říct, že jsme natolik odlišní, že výsledek konfrontace natolik jiných subjektů musel zákonitě, a ne jednou, nafackovat každému z nás. Jádrem této knihy, je myšlenka nebo snad uvědomění, že doba kdy věty "Chceš krávu?" nebo "Chceš ženu?" byly snadno zaměnitelné, je už dávno pryč. Stejně jako např. doba alžbětinská, kdy bylo považováno za znak špatných mravů, když jste milovala svého manžela. Také jsou již dávno pasé časy, kdy muži lovili ženy a teď přišla řada na nás, tedy je to přesně naopak. Jestli jste stále nejisté, máte sebevědomí na bodu mrazu a před každým randem se třepete jako osika, nic si z toho nedělejte, on je na tom nejspíš stejně nebo ještě hůř. Nezapomeňte, že krása je ve vás, ve vaší individualitě a neopakovatelnosti a to že si myslíte, že máte "zadeček" jak menší garážová vrata a prsa jako dvě vbodnutí infikovaným hmyzem, na tom vůbec nic nemění. Prostě si říkejte, že mít postavu jako Barbína je jednoduše úchylka.
Tato veselá knížečka vám poradí mnoho způsobů, jak udělat z muže měkký vosk ve vašich rukou. Taky jak telefonovat, kam jít (nebo určitě nejít) na rande, jak psát milostný dopis, co dělat a nedělat na první schůzce, něco málo o sexu a taky třeba jak se (s)chovat před jeho rodiči… Autorka této knihy tvrdí, že rčení "Víc much nachytáš na med, než na ocet." je absolutní LEŽ. Lidově řečeno "s poctivostí nejdál dojdeš".
Ve zkratce se autorka snaží říct asi tohle: "Hlavně si nemyslete, že na téhle planetě žije jen jeden jediný muž, do kterého se můžete zamilovat. Pokud si to budete myslet, zemřete ve starém domě se svou nejvěrnější kočkou a jediní kdo vás budou navštěvovat budou nevděční synovci a neteře, kteří vás navštěvují jenom když potřebují peníze. Jsou tisíce mužů, se kterými můžete být šňastná…"
Nezapomeňte - láska je úžasná. Je to důvod proč maminky mění děňátkům plenky a proč necháváme světla při milování rozsvícená. Láska světem sice netočí, ale stará se o to, aby ta jízda byla co nejveselejší.
A pár seznamovacích frází na konec, které určitě zaberou:

 • Tohle tričko by vypadalo náramně na podlaze mojí ložnice.
 • Prosím vás, nemohl by jste si se mnou na chvíli povídat, aby ten kretén vedle mě konečně vypadnul?
 • Ráno jsem si řekla, že se dneska rozhodně nesmím zamilovat. Právě jsem změnila názor.
 • Nikdy jsem žádného muže neulovila. Mohl byste mi s tím pro tentokrát pomoct?
 • Máte telefon do nebe? Zdá se, že postrádají jednoho anděla.
 • Mohu si od vás půjčit dvoukorunu? Chci zavolat vaší matce a poděkovat jí.
 • Mohu si od vás půjčit mobil? Můj exmanžel mi řekl, aň mu zavolám, až se znovu zamiluji.

Jak ulovit muže
Amy Mandevillová
nakl. Jan Vašut, Praha 1998
158 stran

Autor: -lev-

Seznam knih, které můžete na Dámě koupit.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Získejte si na svou stranu kolegy. Hovořte s nimi a navažte hlubší vztah. Nemusíte se jim ze všeho zpovídat. Díky vřelejším vztahů budete správní týmoví hráči. Nyní jste pro firmu velkým…

Nejčtenější články

Doporučujeme