Jak uspokojit muže podle znamení? Berani milují drsný sex, Štíři orál a Střelci dobrodružství | Foto: iStock

Foto: iStock

Jak uspokojit muže podle znamení? Berani milují drsný sex, Štíři orál a Střelci dobrodružství

Datum narození rozhoduje nejen o tom, jací jsme nebo s kým si rozumíme. Důležitou roli hraje i v tom, jak to máme se sexem. Co mají v posteli rádi muži podle znamení?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Berani jsou vášniví a otevření k experimentům. Nějaké dlouhé a romantické milování je nevytrhne, naopak dávají přednost rychlovce a drsnému sexu. Většinou chtějí být také pány situace, takže se nesnažte být dominantní. Nejraději mají polohu zezadu a jejich erotogenní zónou je hlava. Když jim budete dráždit jazykem ušní lalůčky, budou vrnět blahem.  

Jaký bude podle horoskopu rok 2023? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4.–21. 5.)

Býci mají rádi hlavně praktičnost. Nezkoušejí příliš komplikované polohy nebo nepohodlná místa. Dostanete je romantickou večeří, protože u nich láska rozhodně prochází žaludkem. Pak pokračujte rovnou do ložnice, kde se můžete vášnivě pomilovat. Erotogenní zónu mají na krku, takže ho právě tam zahrňte polibky.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

V sexu jsou otevření a nemají problém mluvit o svých touhách. Rádi experimentují a cokoliv nového je pro ně výzva. S Blížencem se rozhodně nudit nebudete a vyzkoušíte různé polohy, praktiky i místa. Erotogenní zónu mají na rukou a pažích. Vezměte jeho prst do pusy a jemně cucejte. Bude v sedmém nebi.  

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6.–22. 7.)

Raci se na vás potřebují emocionálně napojit a na sex se naladit. Takže rychlíky nejsou pro ně to pravé ořechové. Dejte si záležet na předehrách a navoďte atmosféru pomocí svíček, vůně a hudby. Zkusit můžete před akcí třeba vzájemnou masáž. Nejcitlivější jsou na hrudníku, takže hlavně tam by měly vaše doteky směřovat.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7.–22. 8.)

Lvi jsou vášniví a otevření experimentům. Rádi jsou středem pozornosti, takže je láká sex na veřejném místě, kde je může někdo při tom přistihnout. Také jsou v sexu dominantní a po vás budou chtít, abyste se jim maximálně podvolila. To ale neznamená, že jsou to sobci. Záleží jim hodně na tom, aby se vám to s nimi líbilo. Jejich erotogenní zónou je zadek.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8.–22. 9.)

Na sex s Pannou rozhodně nespěchejte. Většinou si potřebují na novou partnerku zvyknout, než s ní skočí do postele, a teprve po nějakém čase jsou ochotní i experimentovat. Milují, když je žena svádí, ale tak akorát. Při předehře se u nich zaměřte hlavně na břicho a hruď, na těchto místech jsou obzvlášť citliví.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Muži v tomto znamení jsou romantici a kreativní milenci. Milují všechno okolo, takže si určitě dejte záležet na správné atmosféře. Sex totiž berou jako zážitek, který vnímají všemi smysly. Rádi se věnují také hlazení a mazlení a jejich erotogenní zónou jsou záda. Nejlepší předehra je tak pro ně rozhodně masáž zad nějakým voňavým olejíčkem.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10.–22. 11.)

Štíři jsou nejlepší milenci. Sex milují, mají výdrž a nebojí se experimentovat. S nimi se můžete oddat hrátkám, které doposud byly jen ve vaší fantazii. Jen nejsou z počátku tak otevření v komunikaci. Konverzaci na toto téma tak budete muset otevřít nejspíš vy. Možná to také nebude hned, než vám začnou důvěřovat. Jejich erotogenní zónou jsou genitálie, takže orální sex je pro ně to pravé.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Střelci milují dobrodružství a experimenty. Dostanete je sexem na neobvyklém místě nebo novou sexuální polohou. Rozhodně se nebojte s nimi mluvit o svých touhách, jsou totiž upřímní a nemají rádi tajnosti. Nejhorší je pro ně stereotyp, proto se snažte o to, aby se s vámi nezačal takový partner nudit. Erotogenní zónu mají na stehnech a nohou.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Kozorozi mají v posteli výdrž. Rychlovka jim nic moc neříká a na sex se musejí naladit. Navoďte správnou atmosféru pomocí svíček a hudby a uvařte něco dobrého. Jakmile se uvolní, čeká vás noc plná vášně. Nečekejte ale žádné experimenty nebo neobvyklé polohy, na tohle moc Kozorozi nejsou. Erotogenní zónu mají na nohou a hlavně kolenech.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vodnáři rádi objevují a poznávají. Sex je pro ně hlavně zábava, kterou si užívají plnými doušky a často. I v posteli mají rádi originalitu, takže je překvapte novou polohou nebo neobvyklou praktikou. Sex si neradi plánují, mají rádi, když se věci dějí spontánně a nečekaně. Pozvěte ho tak na dobrou večeři a nechte věci přirozeně plynout. Jejich erotogenní zónou jsou lýtka a chodidla.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Citlivé Ryby potřebují hlavně vaši něhu a musejí se cítit milováni. Zahrnujte ho lichotkami, řekněte mu během sexu, že se vám to s ním líbí, aby získal jistotu. Erotickým hrám a neobvyklým praktikám se na začátku vztahu spíš vyhněte. Vyloženě se jim nebrání, jen potřebují čas, než se vám otevřou. Erotogenní zónou jsou u nich nohy.

Doporučujeme

Články odjinud