Jak voní nálada

20. 7. 2007
Jak voní nálada
Cítíte-li se svěží a plná energie, instinktivně sáhnete po oblečení v tomto duchu. Chcete-li být sexy, obléknete si svůdné šaty a odhalíte notný kousek těla. Jindy toužíte po romantickém objetí a pugétu květin. K perfektnímu dni si zvolte si tu správnou vůni, která vaše pocity umocní.

Vánek lehkosti

Cítíte se nabití energií, vaše srdce pulzuje. Užívejte si zábavu, buďte spontánní a zažijte pocit, že tak trochu létáte. Vzneste se vysoko. Mexx Fly High je jako nádherný radostný pocit. Dynamická vůně, které šíří pozvání rozlétnout se a začít brát život takový, jaký je. Ráno se vzbouzet s lehkým srdcem a vědět, že dnes je váš den!

Úvodní výtrysk energie pochází ze smíchání čerstvého yuzu, nakyslého červeného rybízu a šťavnatého vodního melounu. Srdce vůně je chutné a zářivé díky májové růži, šeříku a elegantnímu stephanotisu. Příjemná hřejivost základu má svůj původ v jemné pižmové smyslnosti, zvýrazněné aromatickým závanem santálového a cedrového dřeva, které dodávají vůni intenzivní a svůdnou hloubku.

Sexy kočička

Za zábavou je vždycky dobré chodit s ´královnami noci´. Jsou in a znají ta nejlepší místa ve městě, kde to opravdu žije – místa flirtu a škádlení. Sebejisté a šik ve svých sexy šatičkách a s jehlami na nohou jsou pokaždé královnami tanečního parketu. Jejich štíhlá těla a třpytivé doplňky přitahují pozornost a působí neodolatelně svůdně. “Prožijte ten okamžik se mnou. Pociťte lesk reflektorů, hrajte si a svádějte…Kdo odolá kouzlu noci,” láká topmodelka Naomi Campbell. Nevázané vrchní tóny jiskřivého černého rybízu, sladké broskve a výběru šťavnatého exotického ovoce dodávají vůni Cat Deluxe At Night dynamické a perlivé entrée. Střední tóny tvoří rozkošný buket živých květin, jako je brambořík, s dominantní notou oslnivé královské pivoňky, která přináší ultra ženskou a rafinovanou auru. Základ vůně je zahalen v tajemné směsi jemného květu bavlníku, vzácných dřev a teplé ambry, což vůni dodává úchvatný dotek smyslnosti, který přetrvává.

Svěží smyslnost

Toto léto se charakteristická vůně s opravdovou osobností Hypnôse od Lancome mění v unikátní odlehčenou variantu nesoucí jméno Hypnôse Sheer. Nový pocit svěžesti, stejná hypnotizující fascinace. Základní myšlenkou bylo ponechat orientální bázi typickou svou smyslností a vřelostí a dodat jí svěží a zářivou lehkost. Tato variace na klasickou Hypnôse je elegantní a dokonale vyvážená.

Vůně se otevírá zářivě letními tóny, které způsobují okamžité rozvinutí smyslové spirály ve vzrušujícím rytmu. Všechny smyslové prožitky se zintenzivňují. Inspiraci mi poskytlo šťavnaté a delikátní ovoce, které je opravdovou ozdobou přírody: osvěžující citrusy a sladká, dužinatá guava. “Pohrál jsem si s křehkou rovnováhou vůně a snažil se zachovat charakteristickou vysokou kvalitu jejích přísad,“ říká parfemář Thierry Wasser. Vanilkové tóny jsou mnohem jemnější, ale zůstávají stejně fascinující, krásně dokreslené vetiverem, nejsmyslnějším ze všech použitých tónů, který vůni dodává šarm.

Flirt se slečnou Soprani

Jiskřivé a odzbrojující chvění, s nímž Miss Soprani přichází, uchvátí už při prvním nadechnutí. Nekonvenční propojení exotických tónů guave a mučenky spolu s osvěžující mandarinkou prozrazuje, že nová dámská vůně značky Luciano Soprani nepatří k těm, na které člověk vzápětí zapomene.

Svěží hlava vůně zahalená čerstvým dotekem mořské brízy postupně přechází v elegantní srdce, kde kontrastují frézie a pivoňky. Omamnou svůdnost vdechuje celé kompozici madagaskarský ylang-ylang. Smyslnost si „slečna Soprani“ vypůjčuje pro změnu od květů libory, pomerančovníků a jasmínu, které v srdci Miss Soprani vytvářejí neopakovatelný akord bezstarostných prázdnin trávených u Středozemního moře. Pocit pohody a uvolnění násobí přítomnost magnólie a konvalinek. Základem vůně prostupuje okouzlující symfonie ušlechtilých dřev, mezi nimiž nechybí ani kořen kosatce a vetiver. Se šťávou zralých broskví a ostružin podivuhodně souzní smyslné pižmo a ambra, otevírající nám bránu k tajemstvím ženského světa.

Sluneční nektar

Nečekejte, že Amor Amor Sunshine rozkvete pozvolna jako květina. Jaký styl? Parfém, který říká všechno bez obalu, neskrývá svoji smyslnost a přitažlivost není záhadou…Studený koktejl, šumivý a jemný jako ovocný nektar, tropické květiny, které ztratily svou nevinnost a tyčinka korpulentní vanilky.

Sametová sladkost meruňkového nektaru s plátkem růžového grepu zachytí několik zvláštních slunečných chvil. Přidejte ještě čtvrtku mandarinky ochlaďte svitkem bergamotu. Svůj střed prosvětlí čistota bílé pivoňka a orchidej s plumeria flower rozežene všechny problémy. Závislost garantována. Pižmo, santálové dřevo a vanilka se postarají o božskou směs smyslnosti.

Foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

První část října byla přímo ideální a vedla vás po cestě úspěchu, ale od pondělí se mohou objevit četné překážky a neshody na všech polích života. Dnes byste měli dokončit anebo promyslet…

Nejčtenější články

Doporučujeme