Jak vybrat výbavičku pro miminko? Zkuste si ji na Testovacím víkendu v Malvíku

Jak vybrat výbavičku pro miminko? Zkuste si ji na Testovacím víkendu v Malvíku

Koupit dupačky nebo bodíčko není žádná věda. Ale jak vybrat kočárek nebo nosítko na mimčo? Přijďte si vše vyzkoušet a otestovat na testovacím víkendu v Malvíku. Pro malé i velké je navíc připravený zábavný program, na stánku časopisu Maminka budete mít možnost nechat se vyfotit na titulní stranu ve fotokoutku. Malí čtenáři si mohou pohrát v dětském koutku s časopisem Sluníčko.

Během testovacího víkendu v Malvíku si můžete osahat nebo vyzkoušet veškeré vybavení pro miminko. Budou tu přichystány prezentace novinek, různá školení a ukázky používání různých produktů, některé z nich budete moci zakoupit i s výhodnou slevou.

V Malvíku, což je obchod s dětskými potřebami s eshopem, na vás čeká například testování kočárků v reálných podmínkách venku před prodejnou s nákladem a přes překážky. Pro nejmenší bude připravena zkušební dráha pro odrážedla. Těšit se můžete i na zábavné úkoly a soutěže o hodnotné ceny. Pokud rádi soutěžíte, můžete tu za různé úkoly sbírat body, které budete moci potom směnit za odměny nebo slevu, a to v hodnotě 5 %, 10 % nebo dokonce 15 % na celý nákup. Záleží tedy na vás a vaší šikovnosti, co si odnesete domů.

Pozvánku na akci a více informací najdete TADY

Nebude chybět ani pestrý doprovodný program a občerstvení. Časopis Maminka pro vás chystá fotokoutek, kde se můžete nechat vyfotit s dětmi či partnerem na titulní stranu. Děti se pak zabaví v herním koutku, kde nebude chybět časopis Sluníčko.

Více informací najdete na Malvik.cz 

Doporučujeme

Články odjinud