Komentáře k článku zpět na článek

helza 12. 7. 2017 | 10:22
Mata69 11. 7. 2017 | 21:36
helza 11. 7. 2017 | 18:42

Mata69: To, že klikneš na Dámu a ejhle, koukáš na nadpisy článků, to mě nenapadlo. Možná to začínám tak nějak chápat. Já, když Dámu otevřu, tak tam žádné články nemám a žádné takové nadpisy na mne neřvou. Mám ji na liště uloženou pod adresou "http://diskuse.dama.cz/" a tam ji taky otevírám, tam se přihlašuji. Na články jako takové, pokud po nich zatoužím, si musím extra kliknout. Takže mi z tohoto pohledu přišlo docela zvláštní, že někomu vadí. Koneckonců, já jsem přeborník v tom, že když chci něco napsat, nedokážu to srozumitelně vyjádřit - ono to totiž někdy fakt nejde. Takže promiň, já ti to nepsala a nemyslela jsem to vůbec ve zlém. Prostě jsem měla pocit, že když tě to prudí natolik, že o tom napíšeš, pak máš s těmi články problém. A nechápala jsem proč.

Mata69 11. 7. 2017 | 12:15

helza: a kde proboha píšu, že sex není součástí života a že se o něm nemá psát? Mě prostě vadí takové nadpisy při prvním otevření Dámy...Jsem jediná komu přijde divné "umíte zacházet s jeho penisem"?

Mata69 11. 7. 2017 | 12:13

helza: tedy Helzi k čemu ty dospěješ po přečtení jednoho mého příspěvku?....Ne, neprožívám blbou etapu, ne netrpím ztrátou intimity...a ano, vím, že Dáma není antisexový server. Asi to neumím srozumitelně napsat, ale tak nějak si myslím, že témata sexu a ještě tak nadepsané (jak vypadá jeho penis a umíte s ním zacházet, například) by na nás nemusely řvát všude. Ale to je asi důsledek toho všeho co píšeš - nevěra na denním pořádku, vztahy nejsou trvalé a sex je jen sex a nespojuje se s partnerstvím. Nevadí mi, že tu takové články jsou - kdo chce, ať si ho přečte, klidně si ho přečtu taky. Jen nevím proč to musí řvát hned při prvním otevření. Neumím to líp vysvětlit, prostě jsem napsala svůj názor.

helza 11. 7. 2017 | 11:44

Mata69: Ty Mato, Dáma není specifikovaný antisexový servr. Je to časopis pro ženy a otázky sexu jsou v životě člověka, zvláště ženy, pro kterou bývá sex mnohdy složitější, důležité. Myslím si, že i mnohé "zpovědi o životních pádech a trablech" nejsou právě plnohodnotné čtení. A mnohým čtenářům mohou vadit. Možná prožíváš blbou životní etapu a tohle čtení tě prostě prudí, možná ti vadí ona ztráta intimity "jen pro tebe a tého muže". Svět a jeho hodnoty se pořád mění a až ti bude 70, bude úplně jinde, ber to jako přípravu, jako školu, jak zůstat sám sebou a přitom se způsobit "jinému světu". Ber to jako cvičení pro ten "jiný svět" (a i vaši vzájemnou sexualitu) zrát a dozrát.

helza 11. 7. 2017 | 11:26
helza 11. 7. 2017 | 11:23

Já mám reklamy blokované, ty mě netrápí a Dáma se mi otevírá na stránce diskusí, takže články mě nijak neruší. Pokud si kliknu na články, tak nemusím číst všechno - každý článek má nadpis, takže tuším, do čeho jdu. Ještě se mi nestalo, že by se například pod nápisem "Nejlepší dorty světa" vyklubala stránka o velikosti penisů. Takže i když některé člábky vůbec nečtu, nijak mě neobtěžují. A články s tématikou sexu čtu. Možná jsem hloupá jak "puboška", ale myslím si, že úplně všechno nevím. Jsem nejspíš skvělá kuchařka, určitě i znalá a zkušená a přesto si čtu kdejaké recepty. .......................................................................................................................................Tohle mě ale udivuje. Jak to, že v době, kdy se patnáctiletým předepisuje antikoncepce, kdy se sex bere jako něco co není úzce spjato s manželstvím, v době, kdy i vztahy jsou brány jenom jako vztahy a ne trvalé svazky stvrzené papírem, je společnost více úzkoprsá, více puritánská a tak málo tolerantní? Za mého mládí se o sexu vůbec nemluvilo, byl naprostým tabu. Když jsme v 18. letech měly jednu spolužsčku, která už "TO" dělala, byla za exota třídy a my s vykulenýma očima poslochaly její vyprávění (a to možná i kecala). A když "TO" pak některá udělala obvykle z ní hned byla i maminka. A předmanželský sex, ten už si nárokoval zásnuby. Byl tajemný a velice intimní, měl v sobě něco, co tím odtabuizováním jaksi ztratil a co nejenom mně po listopadu opravdu hodně chybělo a já si musela zvyknout na to nové. Ale s nevěrou jsme takové štráchy, jako dnes nedělaly. Neznaly jsme sex na jednu noc a sex pro sex, braly jsme ho jinak, ale když už se stalo a někdo si odskočil vedle, stalo se. Fakt je, že kapavka se léčila jako rýma, lues bylo naprosto ojedinělé a antibiotika na něj stačila a o AIDS nikdo nevěděl. Tak možná proto. A když se o sexu dnes píše, beru i to tak jak to je, nevadí mi to. A i kdybych se cítila v tomto směru naprostá profesionálka, jistá si, že žádné takové články číst nepotřebuji, možná bych je je nečetla, ale určitě by mi nevadily, nemusím přeci číst všechno.

farah.farah 10. 7. 2017 | 17:14

Jirka1: přdpokládám že asi prokousla a nikoli překousla, ale i tak si to nějak neumím představit.:)
Jako já vám to i věřím, ale nějak nechápu co ty ženský dělaly že se jim to povedlo.

Rambíša 10. 7. 2017 | 15:25

V mém věku už si čtu všechno a se stejným zájmem/nezájmem.Naštěstí jsem nikdy neměla chlapa s minipenisem,chudák má smůlu,ale s tím se opravdu nedá nic dělat...

Mata69 9. 7. 2017 | 17:50

Elynor: ale víš co, nic proti článkům o sexu, ať klidně řvou na titulní stránce...ale na příslušném serveru. Možná jsem prudérní no...vadí mi to.

Elynor 9. 7. 2017 | 10:44

Mata69: když otevřu Dámu, první na mě "řvou" reklamy. Pak je tam zhusta na prvních místech horoskop, nebo nějaké recepty na žvanec všeho druhu, a dneska tam byli na třetím místě experti z Holmes Place s radama, jak běhat, či co. Ani jedno mě nezajímá. Ale ani mě to neuráží. Tohle je holt takový pel mel všeho, a sex taky patří k životu, takže mi nijak nevadí, že je občas na první stránce mezi všemi ostatními články taky něco jako tohle. Nevím, jaký je princip - někde se články zobrazují v pořadí dle času, jak byly přidávány, někde podle čtenosti, nebo podle počtu komentářů, netuším, jak je to tady a je mi to i jedno. Když se mi nadpis zdá na první pohled blbý, tak to nerozkliknu. Nikdo mi nestojí za zády, aby se pohoršoval, že snad chodím na erotický server, a i kdyby, tak ho pošlu do paďous, poněvadž mu po tom nic není. Nečekám tady žádná hlubokomyslná moudra, je to jenom zábavný server, v podstatě zabíjení času, tady se člověk rozhodně nedozví nic nového. Ty články jsou přece v příslušných rubrikách, ale něco na té první stránce být musí, tak se to tam holt střídá, jak jsem už napsala, klíč neznám, a ani ho vědět nepotřebuju. Někomu připadají trapné články o sexu, jinému o hubnutí a ještě jinému třeba o andělech, jenže kdyby se mělo vyhovět každému, tak by tady asi zůstaly jenom ty reklamy, poněvadž u každého tématu se najde někdo, kdo bude říkat "je to trapné, nedávejte to na první stranu".

Mata69 8. 7. 2017 | 23:05

BlankasKubíčkem: ať to sem klidně dávají tyto články, ale do patřičné rubriky a ať to proboha na mě neřve jakmile otevřu Dámu. Kdo chce, tak ať si ty kraviny čte, ale chodím na Dámu za kámoškama, pokecat a ne číst rádoby rady pro pubišky. Když si koupím časopis o zahradě, taky by nebylo vhodné, aby na titulní straně řval nadpis jak mít úžasný sex pod keřem.

BlankasKubíčkem 8. 7. 2017 | 21:45

Mata69: Nedávno jsme o tom zrovna debatovaly, že je to opravdu poslední dobou trapné... každý úvodní titulek co vyskočí při "příchodu" na Dámu je podobného ražení... Jak vypadá jeho penis, Jak si užít anální sex, Jste dobrá v posteli, Jak si užít orgasmus, Co nesnášejí muži při sexu a o čem naopak sní... jedna kravina větší než druhá, kdo ty rady píše, ten si výplatu fakt zaslouží

Jirka1 8. 7. 2017 | 21:22

Vážená Dámo.cz
V mládí mi jedna dívka při orálním sexu překousla uzdičku pod žaludem.
Následovala pohotovost, dva stehy stačili - strašně krve !!!
Po roce se přihodilo totéž. už mi to na pohotovosti nezašili, jen zamezili krvácení.
Takže jsem jako obřezaný.
Kraviny, které zde uveřejňujete, zavání debilitou !!!

Mata69 8. 7. 2017 | 18:15

Elynor: hele a napadlo tě někdy přemýšlet v duchu nadpisu článku? Neplete si někdo Dámu se serverem pro pubišky?

Elynor 8. 7. 2017 | 14:38

) rozklikávat to nebudu, jestli jsou i další body tak objevné a podnětné, jako ten první, tak to si tady někdo dělá pr... legraci. Ono už ty řečičky, jak prý ženy řeší velikost a tvar prsů - jo, možná, když je jim tak čtrnáct a prsa jim teprve rostou. To možná některé holčičky řeší. Normální dospělá žena prsa neřeší, a normální dospělý muž penis taky ne, anžto vědí, že s tím, co jim dala příroda, se beztak nedá nic moc zásadního udělat.

Mata69 8. 7. 2017 | 11:29

A tohle je jako co za článek??! Číst to nehodlám, ale už jen když se ten nadpis objeví na obrazovce, vypadá to, že chodím na nějaký erotický server. Jsem pořád ještě na Dámě?

Přečtěte si také

Horoskopy

Neztrácejte pozitivní pohled na život, nehádejte se s partnerem a pracujte na sobě. Sebevzdělání vám…