Jak vypadat dobře v aprílovém počasí: Pořiďte si slušivý jarní blejzr!

3. 4. 2019
Aprílové počasí je nevyzpytatelné a většina z nás řeší, co si obléct, aby ráno nebyla zima a odpoledne vedro. V takové situaci vám pomůže klasický blejzr, ve kterém vám bude příjemně po celý den. Vyberte si v naší galerii z třiceti kousků!

Blejzr vs sako

Tak jak je to s tím blejzrem a sakem? Původně se v pánské módě rozlišovalo formálnější oblekové sako oproti sportovnějšímu a pohodlnějšímu blejzru, tedy saku, které vezmete třeba i jen k běžným kalhotám a košili. Asi s příchodem módy z anglosaského světa a snahou být světový se pojem blejzr začal používat i pro dámská saka, tento výraz najdete v dámské módě jak ve spojení s projmutým a vypasovaným sáčkem, tak i u volného saka pod zadek. Čili dá se říct že v dámské módě je to jedno a to samé. 

Na každý pád klasické sako neboli blejzr je vděčný kousek, který by ve vašem šatníku neměl chybět. Užijete ho totiž nejen na jaře, ale celoročně. Hodí se k džínám, kalhotám, plisované midi sukni i rozevlátým šatům. Ať k němu obujete tenisky nebo třeba chelsea boty, budete vypadat in.

Dámský blejzr může zářit

A jaký blejzr zvolit? To je jen na vás. Jaro hraje do karet rozzářeným barvičkám, vyzkoušet ale můžete i černý, šedý nebo béžový. Stále oblíbené jsou také kostky a pro ty nejodvážnější jsou v nabídce třeba i zvířecí a květinové motivy. Tak jaký si vyberete?

 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Během víkendu se ujistíte v tom, že máte kolem sebe lidi, kteří vás milují a podporují. Pro všechny případy se nevzdáte tvrdé dřiny, protože chcete být na vánoční dny připraveni. Zase to…

Nejčtenější články

Doporučujeme