Jak z povoleného opět pevné bříško i po dvou dětech?

28. 9. 2015 Prezentace klienta
„Chtěla jsem zpátky svou postavu, jakou jsem měla před narozením dětí,“ vysvětluje Jarmila, proč se rozhodla zatočit s povoleným bříškem. Jak na to, když ani diety ani cvičení prostě nefungují?

Větší břicho je problémem mnoha žen, který se často tvrdošíjně vzpírá jakýmkoli pokusům o diety nebo cvičení. Zejména po narození dětí. Štíhlejší v pase chtěla být také paní Jarmila: „Nad možností plastické operace jsem přemýšlela už dlouho, protože po dvou porodech císařským řezem jsem měla břicho hodně vytahané. I přes velkou snahu bohužel povislou kůži nelze vycvičit žádnými cviky, pohybem ani srovnat dietami, což mi po mých marných pokusech nakonec potvrdil i lékař.“

Klepněte pro větší obrázek

Zásadním momentem, který ji přiměl k rozhodnutí, se stala nadcházející svatba: „Chtěla jsem prostě ve svatebních šatech vypadat co nejlépe, nemuset stahovat bříško a můj velký den si prostě užít bez studu,“ popisuje Jarmila své rozhodnutí obrátit se na odborníky Kliniky YES VISAGE, kteří jsou specialisté na hubnutí a tvarování postavy.

Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek

Co s povoleným bříškem?

Abdominoplastika či miniabdominoplastika dává bříšku zpět pevný tvar a napravuje nepříznivé změny oblasti bříška, jako jsou kožní nadbytky, povolená povislá kůži či povolené rozestoupené břišní svaly, které nejčastěji vznikají po porodu nebo po rychlé změně váhy. Lze také úspěšně kombinovat s liposukcí v lipoabdominoplastiku.

Více o těchto zákrocích na www.yesvisage.cz

Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek

Po zákroku

„Před zákrokem jsem se vůbec nebála a velmi mi pomohly i zdravotní sestřičky na Klinice YES VISAGE, které byly nesmírně ochotné a příjemné,“ říká. Její operace proběhla v celkové anestezii, ale hned druhý den mohla jet domů. „První týden ,po‘ byl trochu náročnější, ale nepříjemné pocity brzy ustoupily. A v průběhu rekonvalescence jsem cítila už jen spokojenost a radost z nové, štíhlejší postavy. Nemohla jsem se dočkat výběru svatebních šatů,“ popisuje své pocity Jarmila

Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek

Změna, která je vidět

„Samozřejmě jsem zaznamenala řadu pochvalných komentářů od manžela i kamarádek,“ vypráví. Velkou radostí byl pro ni fakt, že si mohla zajímavě obměnit šatník: „Před operací jsem nosila volná trička maskující nedostatky postavy, nejlépe mi bylo v na podzim a v zimě, kdy se dají věci maskovat. Ale nyní si už můžu vybírat přiléhavější oblečení.“ A zejména: už o letních prázdninách si mohla dovolit vyrazit na pláž v bikinách. „Dvoudílné plavky jsem sice nosila i předtím, ale vždycky jsem přes ně měla nějaký zahalující kousek. Toto léto jsem se v nich poprvé ukázala bez obav.“

Více o moderních zákrocích na formování postavy na www.yesvisage.cz

Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek

MUDr. Martin Molitor, primář plastické chirurgie Kliniky YES VISAGE o zákroku:

Paní Jarmila navštívila Kliniku YES VISAGE po porodu dvou dětí s tím, že se jí nelíbí břicho. Kůže byla povolena v nadbytku s převisem v podbřišku, měla velké množství strií v podbřišku, kolem pupku i nadbřišku, povolenou břišní stěnu s vyklenováním a rozestup přímých břišních svalů. Podkožní vrstva tuku na břichu a bocích byla také v nadbytku.

Po vyšetření jsme domluvili optimální chirurgický postup. Provedli jsme liposukci boků oboustranně, odsáli jsme celkově 800 mililitrů tuku a dále jsme provedli kompletní abdominoplastiku - odstranění přebytku kůže a podkoží břicha s vypnutím kůže a se sešitím rozestupu přímých břišních svalů. Odstranili jsme 700 gramů kůže a podkoží. Výsledek je výborný, břicho je ploché, rovné, svaly pevné, boky jsou štíhlé a jizva je jemná.

VIDEO Z PROMĚNY:

TIP PRO VÁS:

O hubnutí a tvarování postavy, ať už pomocí laserové liposukce SlimLipo, neinvazivních metod nebo plastické operace je na Klinice Yes Visage veliký zájem, neboť využívají moderní postupy, které jsou však zároveň maximálně šetrné a bezpečné a zaručují přirozený výsledek bez zbytečných jizev a komplikací.

Klinika Yes Visage v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě nabízí pro všechny nezávaznou konzultaci přímo se specialisty včetně možnosti financování splátkami již od 500 Kč a s nulovým navýšením.

Více na stránkách kliniky Yes Visage na www.yesvisage.cz

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V úterý se budete cítit naprosto báječně a nic vás nepřekvapí. Nejvíce si užijete po pracovní stránce, a to především v případě, že pracujete s dětmi. Také na domácí půdě panuje…

Nejčtenější články

Doporučujeme