Jak zhubnout bez diety? Rady skutečných žen, které to dokázaly

5. 2. 2018
Jak zhubnout bez diety? Rady skutečných žen, které to dokázaly
Život není fér. V mnoha oblastech. Tak už se přestaňte trápit, že máte kamarádky, které mohou jíst cokoliv a jsou stále štíhlé. A vy jen projdete kolem ledničky a máte o kilo navíc. Pokud chcete i vy mít sexy postavičku, musíte se snažit. Je to těžké, ale ne nemožné, jak vás přesvědčí příběhy těchto žen.

 

Protestujete? Držíte celý život diety, omezujete se, a stejně přibíráte? V tom je právě háček. "Diety nefungují. V každém případě selžou,“ říká Carla Heiserová, registrovaná odbornice na výživu a metabolismus z Chicaga. Protože ve chvíli, kdy dietu přestanete držet a vrátíte se k vašim dřívějším stravovacím návykům, vrací se pomalu také vaše váha tam, kde byla před dietou.

Jak si spočítat svůj BMI? Tady najdete kalkulačku

A mnohdy ještě výše, což mimochodem velmi neprospívá vašemu zdraví. Mnohem lepší je změnit své stravovací návyky trvale. Přinášíme osm tipů od žen, které jsou štíhlé a diety nedrží. Zkuste si vybrat ten, který je vám nejbližší, a zařadit ho do svého života. A po nějakém čase další. Uvidíte, že kila půjdou dolů bez hladu a úmorného cvičení.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Volný den vás vybízí k péči o sebe sama a také o milovanou rodinu. Najednou spolu chcete trávit spoustu času a nebojíte se mluvit o svých bolístkách. Ještě nedávno to vypadalo s…