Jak změnit letní lásku v trvalý vztah? Nepředstírejte, přemýšlejte a plánujte

30. 6. 2020
Jak změnit letní lásku v trvalý vztah? Nepředstírejte, přemýšlejte a plánujte
Letní lásky bývají nezapomenutelné. Vášnivé, divoké, nespoutané, ale také mají život jepičí. Prožít prázdninový románek můžete jak u moře, tak i v na dovolené v Čechách. Co když se ale zamilujete? I letní láska může přerůst v dlouhodobý vztah, je však třeba na tom pracovat.

Sdílejte své vášně

Pamatujte, že na to, abyste získala lásku na svoji stranu, máte omezené množství času. Proto je potřeba začít co nejdříve sdílet si navzájem svoje koníčky a vášně. Povídejte si o tom, co vás baví a zajímá, obohacujte se navzájem a ověřujte si, zda si rozumíte v něčem víc, než jen v milostných hrátkách. Jestli milujete vaření, ukuchtěte mu oblíbenou večeři a přizvěte si ho na pomoc. A pokud on nedá dopustit například na golf, nebraňte se a vyzkoušejte ho s ním. Pokud najdete společné koníčky a záliby, bude o něco snazší vztah udržet déle než jen přes léto.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Slunce je v překrásném postavení k vašemu znamení a Merkur vás vede k pracovním úspěchům. Nenechejte nic náhodě a tvrdě na sobě pracujte. Tento týden očekávejte parádní nabídku, která vás…