Jak zvládnout izolaci a práci z domova? Tohle pomůže vašemu znamení

7. 5. 2020
Jak zvládnout izolaci a práci z domova? Tohle pomůže vašemu znamení
Sociální izolace je někdy nezbytná, zvláště teď, kdy pořád ještě platí přísná opatření proti šíření koronaviru. Jak ovšem takovou izolaci zvládají jednotlivá znamení zvěrokruhu? Některá lépe, jiným to může způsobit psychické napětí. Jak využít čas, kterého teď někteří mají víc než dost? Jak zvládnout osamělost? Jak najít mezi čtyřmi zdmi pozitiva a nenudit se? Znamení zvěrokruhu vám dá odpověď.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani, využijte domácí karantény sami pro sebe. Najděte si v televizním programu pořady, které chcete sledovat, nebo si stáhněte filmy, které jste ještě neviděli. Teď máte jedinečnou příležitost využít čas, který jste dřív neustále hledali a nenašli. Dopřejte si bublinkovou koupel, až dočtete tu úžasnou knihu, kterou jste měli položenou měsíce neotevřenou na nočním stolku. Nyní je čas být sami sebou ve svých myšlenkách a uvolnit se ze stresu, který vás už doháněl. Berte to jako relaxační pobyt, díky kterému získáte opět svou beraní sílu.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní nasazení se nezmění ani na konci týdne. Všechno šlape jako hodinky a pomalu plánujete aktivity na víkend. Je pravda, že se konečně odvážete a nebudete ležet v knihách a uklízet.…