Jak zvládnout roli milenky: Tato NE vám pomůžou ustát milenecký vztah

19. 5. 2020
Jak zvládnout roli milenky: Tato NE vám pomůžou ustát milenecký vztah
Na milenky je společností většinou pohlíženo skrz prsty, to ale neznamená, že se do takové situace nemůžete dostat. Neznamená to také, že role milenky je pro ženu jednoduchá. Jak to zvládnout, aby vám milenecký poměr příliš neublížil?

Neplánujte

Dělat si plány s milencem, který je vázaný na svoji rodinu a manželku, je ošemetná záležitost. Ať už je ve hře společně strávený víkend nebo fakt, že tajně sníte o tom, že jednou spolu budete šťastni až do smrti. Jeho plány se totiž mohou měnit podle rodiny z minuty na minutu, a zatímco vy se budete na něco těšit, on se doma nemůže vymluvit na milenku, takže mu nezbývá než zklamat vás. Plánujte si proto svůj čas podle sebe a nechte ho, ať si on vše zařídí po svém, tak vás může jedině mile překvapit. A přijde-li zrovna tehdy, když vy budete už mít svoje plány s někým jiným, nerušte je. Nejste pejsek, který přiběhne na písknutí, a pak, příležitost ještě jistě bude!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

O víkendu zatoužíte po poznání a zdokonalení svých znalostí. Merkur je v přínosném postavení k vašemu znamení, proto jste cílevědomí a prahnete po dalších vědomostech. Klidně si najděte…