Jaké bundy si pořídit na podzim? Frčí pásky, zvířecí vzory i kostka

29. 8. 2018
V posledních dnech se citelně ochladilo, a ačkoliv předpověď počasí slibuje ještě nějaké to letní počasí, je pomalu čas pomýšlet na podzimní garderobu. Bundy i saka během čím dál chladnějších večerů uplatníte již nyní. V jakém stylu se budou nosit bundy na podzim?

Velkým hitem podzimní módy budou pro letošek kostkovaná saka, pofrčí kostky všeho druhu. Oblíbené budou také delší blejzry, ale pozor – jedině přepásané páskem!

Zvířecí motivy budou letos na podzim také slavit úspěch. Ať už materiály se zvířecím potiskem nebo kožešinové límce a lemování. Největší parádu pak uděláte s leopardím a hadím vzorem.

Z módy letos nevyjdou už několik sezón oblíbené kožené a koženkové bundy. Letos je hitem návrat do 80. a 90. let, takže oversized velikosti a vycpávky v ramenou rozhodně nebudou na škodu!

Všechny tyto trendy můžete podle libosti kombinovat, například koženou či kostkovanou bundu s kožíškem nebo kostkovaný blejzr s páskem, případně zvířecí vzor s koženým křivákem.

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Za červencovými povinnostmi zamkněte dveře a absolutně nebilancujte. K pracovním povinnostem se po směně nevracejte a orientujte se na zábavu. V rodinném kruhu vám bude nejlépe, protože…