Jaké bundy si pořídit na podzim? Frčí pásky, zvířecí vzory i kostka

29. 8. 2018
V posledních dnech se citelně ochladilo, a ačkoliv předpověď počasí slibuje ještě nějaké to letní počasí, je pomalu čas pomýšlet na podzimní garderobu. Bundy i saka během čím dál chladnějších večerů uplatníte již nyní. V jakém stylu se budou nosit bundy na podzim?

Velkým hitem podzimní módy budou pro letošek kostkovaná saka, pofrčí kostky všeho druhu. Oblíbené budou také delší blejzry, ale pozor – jedině přepásané páskem!

Zvířecí motivy budou letos na podzim také slavit úspěch. Ať už materiály se zvířecím potiskem nebo kožešinové límce a lemování. Největší parádu pak uděláte s leopardím a hadím vzorem.

Z módy letos nevyjdou už několik sezón oblíbené kožené a koženkové bundy. Letos je hitem návrat do 80. a 90. let, takže oversized velikosti a vycpávky v ramenou rozhodně nebudou na škodu!

Všechny tyto trendy můžete podle libosti kombinovat, například koženou či kostkovanou bundu s kožíškem nebo kostkovaný blejzr s páskem, případně zvířecí vzor s koženým křivákem.

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, začátek týdne bude přímo exkluzivní. Nebudete mít problém se zapojit do pracovního procesu. Rozhodně vám neschází dravost ani dobré nápady. Je faktem, že s vitalitou na tom…

Nejčtenější články

Doporučujeme