Jaké přípravky použít, aby účes držel? Zkuste vosk, pastu nebo pudr na vlasy

29. 7. 2019
Jaké přípravky použít, aby účes držel? Zkuste vosk, pastu nebo pudr na vlasy
Léto a horké počasí umným a vystajlovaným účesům příliš nepřeje. Určitě znáte ty okamžiky, kdy se v koupelně pracně pachtíte s vlasy, aby vypadaly co nejlépe, a po hodině strávené v letním horku je vaše snaha pryč. Jaké přípravky tedy použít, aby účes vydržel o něco déle?

Pudr na vlasy

Pudr na vlasy se poslední dobou stal oblíbeným přípravkem na úpravu účesu. Nejenže vám pomůže se stylingem, ale dokáže fungovat také jako suchý šampon. A co víc, prodávají se i pudry na vlasy v různých barevných odstínech, takže s ním na krátkou dobu lehce zakryjete i šediny! Nejlepší vlastností pudru je, že dodává vlasům objem a zaručí jeho trvanlivost. Dobře také funguje v boji s mastnými vlasy, na druhou stranu jim dodá poněkud matný vzhled. Proto je nejlepší při použití nasypat nejdříve menší množství do dlaní, abyste si ohlídala, kolik ho použijete. Vlasy jím lehce poprašte a poté lehce vyčešte a zpracujte prsty.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V tomto období se vám podařilo odpoutat od problémů a překonali jste profesní krizi. Po namáhavém týdnu si zasloužíte mimořádný odpočinek a dostatek spánku. Patříte k velkým spáčů…

Nejčtenější články

Doporučujeme