Jaké žabky nosit ve městě a vypadat přitom stylově? Vybírejte z 50 kousků!

16. 6. 2021
Žabky si buď oblíbíte, nebo je budete navždy nesnášet. Někdo na ně nedá dopustit kvůli pohodlí, jiným zase vadí pocit pásku ve tvaru písmene ypsilon mezi prsty. Ať už jste v jednom nebo druhém táboře, vězte, že letos byste žabkám měla dát šanci. Už totiž nejde o obuv vhodnou jen na pláž či do bazénu! Mrkněte do galerie v úvodu článku, jaké žabky se teď nosí.

Pantoflíčky i sandálky

Klasický model plastových žabek pravděpodobně ukrývá botník každé z nás. Jsou levné, nezaberou místo a hodí se k bazénu, na pláž i na zahradu. Doby, kdy jste v nich dělala parádu i na ulicích a vyhodila je do koše ve chvíli, kdy se pásek vytrhnul z podrážky, jsou snad už nenávratně pryč, přesto se žabky svým způsobem vracejí zpět do módy. Ovšem už ne ledajaké plastové.

Které letní boty vám nesmí chybět? Podívejte se na video:

Ty umělohmotné však i nadále nechte odpočívat v botníku a vyrazte na nákup. V obchodech je najdete například v podobě sandálků se zavazováním kolem lýtka, ale také jako něžné pantoflíčky s nízkým podpatkem. Často se objevuje hranatá špička a tenká sandálová podrážka, nosí se však i robustnější modely s blokovým podpatkem. Dominuje kůže či její napodobenina.

Co se týče barev, můžete se držet klasiky a zaměřit se na neutrální barvy v tónech černé, béžové či hnědé, letní počasí vám však dovoluje se také trochu odvázat, a tak můžete vsadit i na syté odstíny. Stylové žabky obujte k šatům, sukni, džínovým šortkám i lněným kalhotám. Uvidíte, že si je zamilujete!

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Druhý pracovní den proběhne v klidném tempu, ale ani na dobrou atmosféru nespoléhejte. Hleďte si své práce, protože jenom tak se vyhnete větším chybám. Mohly byste je snadno přehlédnout a…