Jako na červeném koberci: Co při líčení radí vizážisti hollywoodských hvězd?

23. 5. 2022
Také si občas říkáte, jak to ty slavné hvězdy dělají, že na červeném koberci vypadají tak dokonale? Pravda je, že jde většinou o práci šikovných vizážistů, i vy si však můžete osvojit některé jejich triky! Jak mít dokonalý make-up jako od profesionála?

Příprava pleti je nesmírně důležitá

Aby vaše líčení vypadalo co nejdokonaleji a co nejdéle vydrželo, musíte svou pokožku na make-up připravit. Nesmíte zapomínat na hydrataci, je tedy potřeba použít kvalitní hydratační krém nebo si před samotným líčením na pár minut nanést hydratační masku, která pleti dodá potřebné živiny a rozzáří ji. Než budete na tvář aplikovat jakýkoliv make-up, nezapomeňte nanést kvalitní podkladovou bázi neboli primer. Pleť krásně sjednotí, vyhladí a zmatní, poradí si s rozšířenými póry, které opticky zacelí. Pokožka bude na dotek sametově hebká a připravená na další líčení.

Červená rtěnka: Jak ji snadno nanést pomocí štětečku? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Kozorozi, zaměřte se na činnosti, které vám přinášejí radost. Pro samou práci nemáte čas na koníčky, u nichž se můžete odreagovat. Člověk žije jen jednou a věnovat se výhradně práci…

Nejčtenější články

Doporučujeme