Jako na červeném koberci: Co při líčení radí vizážisti hollywoodských hvězd?

23. 5. 2022
Jako na červeném koberci: Co při líčení radí vizážisti hollywoodských hvězd?
Také si občas říkáte, jak to ty slavné hvězdy dělají, že na červeném koberci vypadají tak dokonale? Pravda je, že jde většinou o práci šikovných vizážistů, i vy si však můžete osvojit některé jejich triky! Jak mít dokonalý make-up jako od profesionála?

Příprava pleti je nesmírně důležitá

Aby vaše líčení vypadalo co nejdokonaleji a co nejdéle vydrželo, musíte svou pokožku na make-up připravit. Nesmíte zapomínat na hydrataci, je tedy potřeba použít kvalitní hydratační krém nebo si před samotným líčením na pár minut nanést hydratační masku, která pleti dodá potřebné živiny a rozzáří ji. Než budete na tvář aplikovat jakýkoliv make-up, nezapomeňte nanést kvalitní podkladovou bázi neboli primer. Pleť krásně sjednotí, vyhladí a zmatní, poradí si s rozšířenými póry, které opticky zacelí. Pokožka bude na dotek sametově hebká a připravená na další líčení.

Červená rtěnka: Jak ji snadno nanést pomocí štětečku? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Čtvrteční kolotoč v práci zvládnete přímo skvěle. Nutno říci, že jste profesně úspěšní, dokonce i v kolektivu oblíbení. Když už se pustíte do náročného úkolu, vyniknete před ostatními…