Jakou filmovou postavou byste byli podle svého znamení horoskopu?

Jakou filmovou postavou byste byli podle svého znamení horoskopu?

Jakými povahovými vlastnostmi vyniká vaše znamení a ke které postavě z filmu či pohádky se hodíte nejvíc? Kdo z vás by byl Spiderman a kdo Morfeus z Matrixu? Berte náš filmový horoskop samozřejmě s rezervou, i když něco o vás určitě prozrazuje.

Beran (21. března–19. dubna)

Berani, vy jste Deadpool, postava z akční sci-fi. Rádi se oblékáte do červené a jste tak trochu klauni, ale taky umíte okouzlit v jakékoli situaci. Hodí se k vám ale taky Herkules, který je stejně jako vy odvážný, drzý a spravedlivý. Nebojíte se postavit protivníkovi a toužíte po spravedlnosti.

Jste náměsíční? Co za tím stojí? Mrkněte na video: 

Pokračování 2 / 12

Býk (20. dubna–20. května)

K Býkům pasuje postava Rockyho Balboy. Jste houževnatí, nevzdáváte se a neustupujete. Nic vás nezastaví, když si něco usmyslíte. Jste bojovníci. Z českých pohádek se k vám paradoxně hodí český Honza. Zpočátku klame tělem, ale nakonec překvapí, z pece skočí přímo do boje a získá princeznu a království.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (21. května–20. června)

V dobrodružných filmech vždy existuje nějaký „zlý týpek“, a to jste vy. Protože i vy dokážete být záludní a pomstychtiví, pokud na to přijde. Hodí se k vám taky postava Spidermana, protože je stejný jako vy – nepostojí, neposedí, pořád někde lítá. Nechybí mu rychlost, pohotovost a bystrost. A navíc i Peter Parker alias Spiderman je vlastně rozdvojená osobnost jako Blíženci.

Pokračování 4 / 12

Rak (21. června–22. července)

Jste Gabriel z amerického akčního fantasy thrilleru Constantine, jehož hrál Keanu Reeves. Máte rádi věci, které fungují podle plánu, a potřebujete mít úplnou kontrolu nad vším. Jste tak trochu šílení jako Gabriel. Z české filmografie se k vám hodí Arabela, která je hodná, odvážná a obětavá – zejména vůči své rodině. Raci jsou také empatičtí a milující svou rodinu. Ovšem když přijde na věc, za své blízké se i Raci dokážou poprat.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. července–22. srpna)

Lev je jako kultovní postava čaroděje z filmu „Čaroděj ze země Oz“. Jste rádi středem pozornosti a nevadí vám, že vás mohou druzí vnímat jako velkého a strašidelného. A stejně jako Čaroděj jste tak trochu podvodník. Pokud jde o pohádky, pasuje k vám Lví král. Kdo taky jiný, že. Roztomilý, ale s drápky. Oslnivý a milující obdiv, ale také toužící pomáhat.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. srpna–22. září)

Omlouváme se, Panny, ale vy jste Miranda Priestly z filmu „Ďábel nosí Pradu“. Nic pro vás není dost dobré. Neustále máte pocit, že jste víc než druzí, a nesnášíte, když nejdou věci podle vás. Respektujete jen sami sebe a dokážete kvůli svému perfekcionismu druhé doslova srazit na kolena. V případě pohádek se k vám hodí Kačer Skrblík. I Panny jsou zodpovědné, šetřivé, ale taky se umějí postarat o svou rodinu.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. září–22. října)

Váhy, k vám pasuje postava Rosemary ve filmovém hororu Rosemary má děťátko. Oběť, která nikdy nemůže pochopit, co se jí stalo. Jste ke každému milí a většina to považuje za naivní a hloupé. Z českých pohádek se k vám hodí Krakonoš, který je čestný a poctivý, milující spravedlnost. Takové jsou i Váhy, které se snaží změnit svět k lepšímu a nastolit harmonii.

Pokračování 8 / 12

Štír (23. října–21. listopadu)

Jste Frank N. Furter z The Rocky Horror Picture Show, což je kuriózní parodie na béčkové horory s troškou sci-fi a rockové muziky. Rádi si pohráváte s myslí lidí a nosíte s oblibou to nejchlupatější fetišové oblečení. Ke Štírům se hodí z pohádek Chytrá horákyně, která podobně jako Štír potřebuje k životu jen zdravý selský rozum. I ona je mistryní taktiky a pohotovosti.

Pokračování 9 / 12

Střelec (22. listopadu–21. prosince)

Jste Morfeus z Matrixu. Prošli jste si vším a všemi změnami, díky čemuž jste získali moudrost a pro ostatní jste ochotným učitelem. Stejně jako Morfeus myslíte na celek, nikoli sami na sebe. Z pohádkových postav se na vás hodí Robin Hood, který se vždy snažil o spravedlnost. Střelci vlastně mají tohoto pohádkového hrdinu napsaného na erbu svého znamení. V přírodě se cítí nejlépe a nejraději cestují.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. prosince–19. ledna)

Kozorozi, vy jste typický Indiana Jones. Úplně oddaný, nemilosrdný, pokud jde o získání toho, co chcete nebo co vám přinese peníze. Zároveň jste chytří a vynalézaví a umíte si poradit za všech okolností. Pro druhé pohlaví jste velmi přitažliví, máte šarm a charisma. Z pohádkových postav se k vám hodí Maruška z pohádky Byl jednou jeden král – milujete pravdu stejně jako Maruška, která si trvala na svém, i když kvůli tomu trpěla. 

Pokračování 11 / 12

Vodnář (20. ledna–18. února)

Jste Batman. Jste tajemní, nikdo pořádně nezná vaši identitu – tedy kdo doopravdy jste, je pro druhé záhada. Milujete spravedlnost a kvůli ní jste ochotní se i mstít, respektive trestat zlo. Jste prostě pořádný tvrďák. Můžete se spolehnout na svou inteligenci, majetek, vynalézavost. Z pohádkových postav jste jako Zdenička z Koloběžky první – milujete svou svobodu, ale když najdete svou lásku, vydržíte se svým partnerem celý život. 

Pokračování 12 / 12

Ryby (19. února–10. března)

Jste Robert Langdon z filmu Šifra mistra Leonarda, tedy expert na náboženskou symboliku. To znamená, že vás přitahují tajemství, hluboké významy a záhady. Dokážete vidět svět v jeho složitosti a chápete, že řada věcí může mít více významů, než se zdá na první pohled nám ostatním. Zároveň jste velmi empatičtí a tajemní jako princezna Zubejda z pohádky Lotrando a Zubejda. 

Doporučujeme

Články odjinud