Jakou máte barvu sexuální aury? Poznejte ji a zažijete sex snů

Jakou máte barvu sexuální aury? Poznejte ji a zažijete sex snů

Aura je záření či energie, která obklopuje naše tělo. Jednou z jejích nejvýraznějších vlastností je její barva. Každá aura má více barev, ale jedna z nich převažuje. Ta pak ovládá celý náš život včetně sexu. Seznamte se se svou barvou a získáte klíč k nejlepšímu sexu ve svém životě.

Jak barvu zjistit a naladit se na ni

K určení vaší hlavní barvy se používá numerologický výpočet životního čísla. K určení vedlejší barvy aury se používá den narození. Nejnižší číslo je 1, nejvyšší 9.

Příklad pro názornost: Eva se narodila 11. 8. 1980. Sčítejte tak dlouho, dokud vám nevyjde jednociferné číslo (1 + 1 + 8 + 1 + 9 + 8 + 0 = 28 = 10 => 1 + 0 = 1). Díky životnímu číslu, tedy jedničce, je její hlavní barva červená. Pokud jde o vedlejší barvu, narodila se jedenáctého v měsíci, tedy: 11 = 1 + 1 = 2. Její vedlejší barvě odpovídá číslo dvě, tedy barva oranžová.

A jak se na sexuální auru naladit?

Nejprve se vyrovnejte se svou náladou, začněte tím, že zavřete oči a budete myslet na konkrétní barvu, která k vám náleží. Pokud vyzařujete konkrétní barvu, je šance, že zažijete sex, který potřebujete a po kterém toužíte.

A pokud se chcete naladit na auru osoby před vámi? Zhluboka se nadechněte, nalaďte se do atmosféry, kterou vyzařuje. Někdy budete možná překvapená, protože budete sedět ve vinárně, která je vymalovaná do červena, ale vy najednou cítíte modře. S trochou cvičení je snadné se naladit a zapnout svou sexuální auru. Co potřebují jednotlivé barvy aury? Čtěte dál.

Pokračování 2 / 10

1. Červená sexuální aura

Vidíte červenou barvu kolem sebe nebo svého milence? Sexuální atmosféra je v tom případě velmi zemitá a naprosto výmluvná. Vaše sexuální energie vychází ze středu vašeho těla, což znamená, že jste odvážně horká a přitahujete podvědomě sexuální aktivity. Na princezny se ve vašem případě nehraje, vaše sexualita je doslova znakem vaší osobnosti.

Možná byste měla být trošku opatrnější, aby se k vám nedostali agresivní dravci. Červená aura znamená, že je čas na pot a na vášeň. Přemýšlíte, že byste byla nahá nebo si to rozdala v zadní části auta, tahala partnera za vlasy a olizovala ho?

Ano, červená barva symbolizuje tělesnost, smyslnost, vitalitu, ale taky agresi a silné ego. Takže si všechny své sny klidně splňte. Mít červenou auru znamená, že moc dobře víte, co se vám líbí a nebojíte se to získat.

Pokračování 3 / 10

2. Oranžová sexuální aura

Oranžová je barva vaší druhé čakry. Vaší pánve. Symbol smyslnosti. Pokud vyzařujete tuhle barvu (nebo váš partner), budete přirozeně intuitivní, ale taky hodně sexuálně naladěná. Na rozdíl od červené barvy ale lidé, u nichž převažuje oranžová, vytvářejí sexuální vztahy na mnohem jemnější úrovni.

Oranžová symbolizuje lásku spojenou s vroucími city a touhami. Vám imponují pomalu se pohupující boky, jemné svádění, červené víno a smyslná koupel. Udělejte si čas a nebojte se jít hluboko. Orgasmy pak budou, jako když se země otřásá! Buďte pokorná, uvolněte se a zažijete neskonalé potěšení a vzrušení.

Pokračování 4 / 10

3. Žlutá sexuální aura

Lidé s převahou v žluté auře mívají dobrý organizační talent a jsou disciplinovaní. Velmi často se dokážou nadchnout, ale jsou velmi proměnliví. Cítíte se dnes špatně? Chcete a toužíte vládnout a držet pevně všechno ve svých rukách? Buďte nahoře, metaforicky i fyzicky.

Žlutá barva aury je ta barva, která říká, že když něco chcete v posteli získat, dostanete to. Chcete se cítit jako rocková hvězda, pokud jde o sex? Bez problémů to dostanete, měkké a jemné milování není váš styl, pokud vyzařujete žlutou.

Pokračování 5 / 10

4. Zelená sexuální aura

Zelená je barvou klidu a uzdravování, je taky barvou oddanosti a míru. Když je vaše aura zabarvená do zelena, ujistěte se, že je váš partner šťastný. Držte mu hlavu, vezměte mu nohy a hlaďte je. Vy jste raději (nebo byste raději byla) v dárcovské pozici než přijímací. Vaše zaměření je spíše na emoce, na lásku a náklonnost, nikoli na sex. Vy milujete lásku.

Lidé se zelenou aurou mají sklon mít oči jen pro krásu a hodně jsou pro ně důležité vzhled, oblečení, domov a všechny praktické věci. Zelená barva symbolizuje bezpečí, stabilitu a rovnováhu. Pokud se rozhodnete mít sex s někým, kdo má zelenou sexuální auru, buďte opatrní, jsou to totiž lidé obecně extrémně vnímaví k podrazům.

Pokračování 6 / 10

5. Modrá sexuální aura

Modrá barva symbolizuje lidi, kteří jsou rodilí mluvčí a také hledači cesty. Jsou většinou oddaní ideálům, a někdy ovšem bývají svárliví. Modré aury patří k nejvzácnějším a vědci se domnívají, že ti, kteří jsou obklopení modrou aurou, jsou ve skutečnosti mistři komunikace s vesmírem.

Tito lidé dokážou vyjádřit emoce vůči druhým tak, jak to ostatní nedokážou – ať už jde o letmý dotyk, který hovoří za tisíc slov, nebo úsměv očima, který okamžitě zachytí srdce. Lidé s modrou sexuální aurou jsou také vysoce intelektuální, respektují hranice a nepřekročí je.

Věrnost je pro ně důležitá, ale klíčem k jejich srdci je ve finále komunikace. Sex není ani tak podstatný, vzrušující je ten proces, který vede k sexu. To je váš ideální sexuální zážitek – cesta k němu je víc než sex samotný.

Pokračování 7 / 10

6. Indigová sexuální aura

To je oblast tzv. třetího oka. Fantazie. Touha být v souladu s vysněným životem. Aura takového člověka je naplněná odvahou a množstvím snů a tužeb. Chcete si hrát, a to i v posteli. Je to ale všechno o vaší mysli.

Dokážete doslovně myslet na to, jak se ocitnete v posteli se svým partnerem, až bude vaše mysl doslova během sexu zaneprázdněná. Milujete všechny podoby dobrodružství, pokud jde o sex. A jste ochotná se i obětovat, pokud jde o výsledek.

Pokračování 8 / 10

7. Fialová sexuální aura

Máte-li fialovou sexuální auru, pak jste naladěná na extázi. Akt pro bohy. Sex je pro vás jako modlitba, když se nacházíte ve fialové zóně. S fialovou barvou dáváte přednost sexu, který se zbavuje veškerých norem a zanechává pocit ztráty dechu. Přesto vám to nestačí a budete chtít víc, budete toužit po tom, abyste se i v sexu dostala na vyšší úroveň.

Při sexu vidíte padat hvězdy a prožene se kolem vás zemětřesení. Nic neděláte náhodně ani příležitostně, nic pro vás v sexu není špinavé. Je to všechno o spojení duší a o hloubce. Milujete naplno a vaše sexuální touhy mají vždycky jeden jediný záměr: Vytvořit s tím druhým slavnostní rituál. Na rozdíl od červené aury klidně vynecháte všechny opravdu intimní detaily z vašeho sexuální aktu.

Pokračování 9 / 10

8. Růžová sexuální aura

Jste jemnějším odstínem červené, smyslnost vám není cizí. Milujete vášeň a živočišný sex, užíváte si, když do vás váš partner tvrdě proniká. To vše ale jen za podmínky, že mezi vámi panuje láska a vnitřní blízkost, tvrdý sex s cizím mužem vás děsí. Abyste se mohla odvázat, musíte se cítit v bezpečí, pak vás ale nic nezastaví.

Dokážete si jít za svým, a tak se ani v sexu nestyďte říct si, co potřebujete. Pokud byste se jen pasivně přizpůsobovala, byla byste frustrovaná.

Pokračování 10 / 10

9. Zlatá sexuální aura

Máte-li kolem sebe tuhle barvu, dalo by se to říct jednou větou: Udělám ti to jednou, ale nikdy na to nezapomeneš. Zlatá aura je atraktivní pro každého, protože prostě zlatá je víc než cokoli jiného.

Zlatý člověk je ten, který má auru perfektně sladěnou se svou sexualitou a vyzařuje to z každého pohybu i dechu. Víte, jak se zabavit, a zvládnete i sex do dvou minut, ještě než dokončí pračka svůj cyklus nebo vypne trouba s nedělním obědem.

Doporučujeme

Články odjinud