Jakub Smolík: Nezbývá mi než jíst v restauracích

12. 8. 2002
Jakub Smolík: Nezbývá mi než jíst v restauracích
Zpěvák Jakub Smolík tvrdí, že žije stylem svobodného mládence. "Asi tak budu žít až do smrti. Jsem pořád sám. Tedy pokud se něco nestane a někdo to nezmění, " posteskl si nám slavný zpěvák.

Jakub Smolík: Nezbývá mi než jíst v restauracích

Klepněte pro větší obrázek Zpěvák Jakub Smolík tvrdí, že žije stylem svobodného mládence. �Asi tak budu žít až do smrti. Jsem pořád sám. Tedy pokud se něco nestane a někdo to nezmění, � posteskl si nám slavný zpěvák. A jako správný svobodný mládenec se stravuje zásadně v restauracích. �Jídlo v restauracích za posledních deset let se přece jen trochu zlepšilo, stále bych však dal přednost domácí stravě. Flákání po restauracích, jak říká jeden můj přítel, beru tak trochu jakou z nouze ctnost. Nic jiného mi ostatně nezbývá.�

Jen jednou v životě se Jakub Smolík pokoušel okouzlit svým kuchařským umem nejmenovanou slečnu. �Chystal jsem se upéct kuře na uheráku. Takové jako já nikdo neumí. To se olizujete až k sanitce!� Jakub vytáhl kuře z igelitového pytlíku a dal ho péct do trouby. Bydlel tehdy ještě v podnájmu. Bytem se najednou začala šířit nelibá vůně.
�Byl to strašný pach. Nevěděl jsem, co se děje.� Zavolal tedy pro jistotu svou bytnou, aby mu poradila. �Ona se mě zeptala: A vytáhl jste drůbky? Ani jsem nevěděl, že se do kuřete dávají�� Bohužel se mi už kuře zachránit nepodařilo a skončilo v odpadkovém koši.
Od té doby Jakub Smolík už raději slečny k sobě domů na večeři nezve a vaření přenechává odborníkům. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Kontrola výdajů vás pořádně namíchla, ale nedá se nic dělat. Prostě se načas obejdete bez nadstandardních potřeb. V žádném případě nezkoušejte štěstí v kartách ani při půjčkách. Nevěřte…

Nejčtenější články

Doporučujeme