Jaký bude rok 2001 ?

29. 12. 2000
Především takový, jaký si ho sami uděláme ! Ale přece jen dostal něco " do vínku " jestliže začneme od východu - je to rok ve zn. Hada, můžeme tedy očekávat v celosvětovém měřítku po celkové stagnaci rozvoj obchodu a průmyslu - mohl by být také učiněn velký pokrok ve vědních oborech a technika se také posune. Jinak tento rok bude přát romantickým vztahům, novým láskám, ale i novým skandálům.

Jaký bude rok 2001 ?

Především takový, jaký si ho sami uděláme ! Ale přece jen dostal něco " do vínku "  jestliže začneme od východu - je to rok ve zn. Hada, můžeme tedy očekávat v celosvětovém měřítku po celkové stagnaci rozvoj obchodu a průmyslu

  1. mohl by být také učiněn  velký pokrok ve vědních oborech a technika se také

posune. Jinak tento rok bude přát  romantickým vztahům, novým láskám, ale i novým skandálům.
Lidé možná začnou znovu objevovat i umění - hudbu a divadlo. Mnozí z nás se budou snažit žít moudřeji a v sounáležitostí s přírodou.  Měl by to být také rok plodný, takže ti, kteří si plánují potomka směle do toho.... děti  narozené v tomto roce budou  klidné, milé a nadané.

Co může čekat Beran - především by si měl hlídat zdraví, zvláště kolem léta, méně jídla, více pohybu a příjemné relaxace. Také si dávejte pozor na svojí výbušnou povahu v období jarního měsíce dubna, letního července a podzimního listopadu, jinak můžete natropit spoustu nepříjemností. Ve věcech lásky to chce opatrnost, rozvahu a taktní jednání, kterému se však musíte za chodu učit.

Býk - chce to změnu, jestliže jste sami se sebou nespokojeni, nečekejte na nic ale začněte hned, na vzhledu přece také záleží. Na prvním místě v tomto roce u vás může být stabilizace materiálního zabezpečení a zvláště zkvalitňování pracovních možností, v podzimním období dbejte více na své zdraví, láska s vámi bude "točit" zvláště v období kolem vašich narozenin, na obzoru může být nový vztah nebo zkvalitnění vztahu stávajícího.

Blíženci - vaše nezávislá a svobodomyslná povaha bude toužit po  celý rok po zážitcích jak na poli milostném, tak i v oblasti práce a kariéry. V první polovině roku by se vám z obecného hlediska mělo dařit více, druhá část roku bude pro vás náročnější na zdolávání problémů jak v citové tak i profesní sféře, konec roku bude lepší.

Rak - citlivkové si v příštím roce přijdou na své, vaše city a romantické vztahy nabudou výšin, ale bohužel je tu i jisté nebezpečí, které pramení z vaší časté náladovosti, takže si hlídejte lunární cykly a můžete se vyhnout zbytečným problémům. Zvláště pak měsíční úplňky kolem vašich narozenin. Finanční a pracovní záležitosti by  neměly v novém roce  zaznamenat velkých výkyvů.

Lev - věci lásky se budou dařit, ale koncem roku dávejte pozor na to, jestli se ke svým blízkým nechováte příliš autoritativně. Oč více se vám bude dařit ve věcech milostných, o to musíte být opatrnější v práci, přílišné sebevědomí a soběstřednost by vám mohlo jen ublížit.  Ve finančních záležitostech to bude chtít také více opatrnosti.

Panna - snažte se být po celý rok vnímavá a chápavá, méně kritiky, více taktu nic nezkazí. V pracovní sféře může jít o poměrně dramatický rok, tak i finanční záležitosti si zaslouží více pozornosti. Zvláště co se týče dořešení různých dědictví, prodejů nemovitostí atd. Myslete také na odpočinek a dostatek relaxace.

Váhy - pracujte více na své nerozhodnosti, na jaře by vás mělo potkat rozcestí, kdy budete muset volit v lásce a citech. I vy si musíte dávat pozor na rozhazování a zbytečné výdaje, protože prosincové bilancování by nemuselo být nejradostnější. Na pracovním poli by měl převládat klid, velké změny nečekejte.

Štír - hned začátkem roku budete řešit citové problémy, dále také kolem měsíce listopadu budete ve víru vášní.  Vaše finanční situace by se u vás měla zlepšit až v posledním  čtvrtletí roku, jinak nic moc. V práci by pro vás měl být zvláště kritickým měsíc květen, takže pozor na všechna rozhodnutí a jednání s nadřízenými.

Střelec - první čtvrtletí roku může být díky vaší výbušnosti velmi zajímavé, možná trochu uberte. Zvláště období žhavého léta by vás mohlo podnítit k příslovečným ohnivým vystoupením, toto období také bude přát láskám, ale spíše krátkodobějšího charakteru. V pracovní oblasti se budete muset naučit větší trpělivosti a snášenlivosti, ve finanční sféře by se mělo zazelenat spíše v druhé polovině roku.

Kozoroh - kdo hledá nový vztah mohl by uspět hned počátkem roku, buďte tedy otevřená, usměvavá a ničeho se nebojte, zkroňte svojí podezíravost a pozdvihněte svoje sebevědomí. V práci to nemusíte přehánět, ani když se budete hodně snažit, nic moc se nezmění. Se svojí finanční situaci si raději poraďte sami, první půlrok bude pro vás ve všech oblastech náročnější, druhá půle bude již stabilnější, ale neusněte na vavřínech.

Vodnář - kolem vašich narozenin bude rušno, zkuste se uvolnit a nabrat nový směr, nebojte se změn, štěstí vám bude přát jak v lásce tak  v práci, chce to jen odvahu odložit stará schémata. Dávejte si však pozor na svůj zdravotní stav, hlídejte se a neriskujte např. při sportu více, než je zdrávo.

Ryby - i pro vás začíná nové, očistné období, v lásce se vám bude dařit v létě, využívejte tohoto naplno. Budete toužit po změnách, a to i v pracovní sféře možná uděláte nezvykle rázné kroky. Ve finančních výdajích se raději mírněte. Hlídejte si zdravotní stav, omezujte zlozvyky přejídání, kouření a pití.

autor: Věra Várady

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dalo by se říci, že je pondělí šťastným dnem, protože kolem sebe rozhazujete jen tak pozitivní energii, která proudí ve vašem těle. Pracovně vynikáte ve všech směrech a kolegové se mohou…

Nejčtenější články

Doporučujeme