Jaký bude vánoční stromeček a co pod ním?

21. 12. 2001
Jaký bude vánoční stromeček a co pod ním?
Každý z nás má svůj oblíbený styl a to platí i při výběru vánočního stromečku. Někdo má rád borovici, jiný jedli a jsou i tací, kteří mají Vánoce bez stromečku.

Jaký bude vánoční stromeček a co pod ním?

Klepněte pro větší obrázek Každý z nás má svůj oblíbený styl a to platí i při výběru vánočního stromečku. Někdo má rád borovici, jiný jedli a jsou i tací, kteří mají Vánoce bez stromečku.

Podle průzkumu dává přednost přírodnímu stromečku 58% obyvatel, umělému stromečku 38% a 4% budou zřejmě trávit Vánoce bez stromečku. To si tedy nedokážu představit, ale no budiž.

Pravdou je, že stromeček není to nejdůležitější. Pro nás pro všechny je spíše důležitá láska a celá vánoční atmosféra, kvůli které Vánoce vlastně jsou. Buďme proto na sebe milí, laskaví a pozorní.
Pro děti je ovšem nejpodstatnější počet a velikost, nebo spíše váha, dárků pod stromečkem. A to snad dopadne dobře, neboť podle průzkumu očekává téměř 50% z nás stejnou nadílku jako loni a 17 procent nadílku větší. Ten Ježíšek se asi naběhá. Vždyť ještě před 3 lety očekávala polovina národa mnohem chudší vánoční nadílku než dříve.

Autor: Julie

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Se svým životem jste po včerejšku spokojeni. Ve vztahu je sice trochu nedýchatelno, ale nic, co by se nedalo vydržet. Jediným zádrhelem mohou být nevhodné investice, pofidérní půjčky,…

Nejčtenější články

Doporučujeme