Jaký bude vánoční stromeček a co pod ním?

21. 12. 2001
Jaký bude vánoční stromeček a co pod ním?
Každý z nás má svůj oblíbený styl a to platí i při výběru vánočního stromečku. Někdo má rád borovici, jiný jedli a jsou i tací, kteří mají Vánoce bez stromečku.

Jaký bude vánoční stromeček a co pod ním?

Klepněte pro větší obrázek Každý z nás má svůj oblíbený styl a to platí i při výběru vánočního stromečku. Někdo má rád borovici, jiný jedli a jsou i tací, kteří mají Vánoce bez stromečku.

Podle průzkumu dává přednost přírodnímu stromečku 58% obyvatel, umělému stromečku 38% a 4% budou zřejmě trávit Vánoce bez stromečku. To si tedy nedokážu představit, ale no budiž.

Pravdou je, že stromeček není to nejdůležitější. Pro nás pro všechny je spíše důležitá láska a celá vánoční atmosféra, kvůli které Vánoce vlastně jsou. Buďme proto na sebe milí, laskaví a pozorní.
Pro děti je ovšem nejpodstatnější počet a velikost, nebo spíše váha, dárků pod stromečkem. A to snad dopadne dobře, neboť podle průzkumu očekává téměř 50% z nás stejnou nadílku jako loni a 17 procent nadílku větší. Ten Ježíšek se asi naběhá. Vždyť ještě před 3 lety očekávala polovina národa mnohem chudší vánoční nadílku než dříve.

Autor: Julie

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V pondělí to ještě šlo, ale v úterý se pracovně nedaří. Nějak se vám nedaří úkoly pochopit a ani vykonat. Po pravdě už jste z toho docela unavení a čekáte, že vás odpověď trkne do hlavy.…

Nejčtenější články

Doporučujeme