Komentáře k článku zpět na článek

helza 22. 1. 2016 | 16:07

No jo, ale to moc chytré nebyly, když to dopustily. Řekla bych, že v této podobě se to týká spíš hodných holek. Ale i ty nakonec musí vzít rozum do hrsti a naučit se říkat ne. Jsou-li chytré holky chytré, tak na to přijdou taky.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ad.: "kde po ní ti, kteří jí celou dobu mávali a říkali, jak to dá a jak na to má, budou šlapat." Takhle je to ale vždycky. Nejběžnějším, (nebo nejtypičtějším?) příkladem jsou pomáhající profese. Klienti tě milují a chválí do okamžiku, kdy můžeš. Onemocníš-li ty sama, jsi rázem ta špatná, jsi ta nejhorší. Ale neboj se brzy tě vezmou mezi sebe a už nebudeš zlá pečovatelka, či pomocnice, nebo asistentka, ale taky chudák nemocná ženská.

janky 22. 1. 2016 | 10:02

Řekla bych, že asi o těch posledních. Ale rozšířila bych to o to, že sice tuto manipulační pomůcku prohlédly, ale okolí je už nechce nechat z toho bláznivého zajetí a kolotoče v jednom vystoupit. Ono totiž jakmile jednou na tu otáčivou plošinu nastoupily - ponechme stranou, jestli úmyslně, nebo neúmyslně - tak jejich případnému volání o pomoc s vystoupením se okolí jenom směje, mává na ní a volá - ty to dáš, ty na to máš - a ona se točí bláznivě dál, a pomoci se s největší pravděpodobností dočká až po té, co padne na hubu a z toho kolotoče bude tvrdě vyhozena na zem, kde po ní ti, kteří jí celou dobu mávali a říkali, jak to dá a jak na to má, budou šlapat.

helza 22. 1. 2016 | 09:06

Tak nějak nevím, o kom je vlastně řeč. O holkách chytrých, nebo o holkách "chytrých"? Tedy rádoby chytrých a vlastně pitomých? O holkách moudrých, či holkách vychytralých, o holkách chytrolínkách, těch holkách, které si nechaly nasadit masku chytrosti a byly tak strašně hloupé, že tu zákeřně přihlouplou past a manipulační pomůcku dospělých neprohlédly?

Přečtěte si také

Horoskopy

V tomto měsíci byste měli vyslovit měsíci svá nejtajnější přání. Blížící se úplněk je pro vás velkou…