Tvar prsou prozrazuje mnohé o vaší povaze   Foto: archiv

Tvar prsou prozrazuje mnohé o vaší povaze

Foto: archiv

 Prsa ve tvaru citronu jsou symetrická a drobná. Jste ženou, která jde vlastní cestou a nastavuje nové trendy.   Foto: archiv
 Ňadra ve tvaru papáji jsou protáhlá a kyvadlová. Jste rozená vůdkyně a neuvěřitelně organizačně schopná.   Foto: archiv
 Ženská prsa ve tvaru jablka jsou malá a směřují dolů. Jste dobrodružný typ se svobodnou duší, která ráda prozkoumává svět.   Foto: archiv
 Prsa jako hruštičky směřují dolů a mají větší bradavky. Jsou to smyslná prsa velmi nezávislé ženy.   Foto: archiv
13
Fotogalerie

Co všechno o vaší povaze prozradí tvar prsou? Budete se divit!

Věděla jste, že existuje spojení mezi vaší osobností a fyzickým vzhledem? Dokonce i tvar vašich ňader vypovídá něco o vaší povaze. Samozřejmě že všechna prsa mají něco do sebe, ovšem tvar i velikost mohou hodně prozradit o tom, jaká jste ve skutečnosti tam uvnitř.

Prsa ve tvaru citronu

1 citron 1.JPG

Prsa ve tvaru citronu jsou symetrická a drobná. Jste ženou, která jde vlastní cestou a nastavuje nové trendy. Neřídíte se společenskými normami, máte svoji vlastní hlavu. Jste introvert a mezi vaše koníčky patří záliby, ke kterým nepotřebujete moc lidí. Ráda čtete, posloucháte hudbu a jste také velmi emocionální.

Pokračování 2 / 12

Prsa ve tvaru papáji

2 papája 2.JPG

Ňadra ve tvaru papáji jsou protáhlá a povislá. Jste rozená vůdkyně a neuvěřitelně organizačně schopná. Máte silnou vůli a nenecháte se nikým vystrašit. Jste velmi úspěšná a máte velké sny a ideály.

Pokračování 3 / 12

Prsa ve tvaru jablka

3 jablko 2.JPG

Ženská prsa ve tvaru jablka jsou malá a směřují dolů. Pro ženy je tento tvar požehnáním. Jste dobrodružný typ se svobodnou duší, která ráda prozkoumává svět. Jste progresivní a máte neodolatelný šarm. Lidé vás milují pro vaši zábavnost a spontánnost.

Pokračování 4 / 12

Prsa ve tvaru hrušky

4 hruška 1.JPG

Prsa jako hruštičky směřují dolů a mají větší bradavky. Jsou to smyslná prsa velmi nezávislé ženy. Jste také velmi optimistická osoba, která je imunní vůči těm, kteří jsou negativní. Máte hodně sebevědomí a pochopení pro druhé.

Pokračování 5 / 12

Prsa ve tvaru třešně

5 třešeň 1.JPG

Prsa ve tvaru třešně jsou od sebe více vzdálená. Jako majitelka těchto ňader víte, že jste odvážná, vášnivá a horlivá. Jste perfektní hostitelka, protože vás baví druhé hostit a dáváte do toho všechno. Máte výbornou intuici a umíte naslouchat svému nitru. Díky tomu děláte většinou dobrá rozhodnutí.

Pokračování 6 / 12

Prsa ve tvaru melounu

6 meloun 1.JPG

Melounková prsa jsou velká, kulatá a dopředu obrácená. Jste žena, které lidé věří. Z vás doslova sálá důvěryhodnost. Všichni vždy dojdou k závěru, že vám se mohou kdykoli svěřit, protože si to necháte pro sebe. Umíte lidem poradit a najít v nich vždycky to dobré – i ve chvílích hádek či diskuzí.

Pokračování 7 / 12

Prsa ve tvaru nektarinky

7 nektarinka 2.JPG

Nektarinková prsa jsou malá s velkými bradavkami, které jsou o trochu níž na ňadru. Jste opatrovnice a empatická duše, která se téměř vždy stane jakousi „matkou“ v každé skupině přátel. Jste moudrá a ráda sdílíte svoje zkušenosti s druhými. Jste velká fanynka udržování míru a pohody.

Pokračování 8 / 12

Prsa ve tvaru grapefruitu

8 Grapefruit 1.jpeg

Tato prsa jsou velká, zářivá a směřují jakoby od sebe do stran. Jste žena kreativní a plná ambicí. Ráda vše plánujete na dlouho dopředu. Máte vysokou sebedůvěru a vaše myšlenky jsou vždy vlastní. Víte dobře, co byste měla dělat a děláte to vždy podle sebe.

Pokračování 9 / 12

Prsa ve tvaru pomeranče

9 pomeranč 1.jpeg

Pomerančová prsa jsou středně velká a vypadají, jako by měla obličej s oranžovými knoflíky. To znamená, že jste neuvěřitelně tvrdá ve své práci a máte také zlaté srdce. Jste přirozený soudce a máte fantastické oko pro detaily. Vždycky poznáte, když vám někdo lže.

Pokračování 10 / 12

Prsa ve tvaru ananasu

10 ananas 1.jpeg

Tahle prsa jsou velká s výraznými bradavkami. Jste nejoptimističtější ze všech žen. Vždy se smějete a jste připravená pomáhat. Jste vždycky tam, kde je potřeba zlehčit situaci, protože dovedete rozesmát.

Pokračování 11 / 12

Prsa ve tvaru švestky

11 švestka 2.jpeg

Švestková prsa jsou malá s bradavkami směřujícími dolů. Přestože máte prsa maličká jako švestičky, máte v sobě oheň. Vaše nadšení je nakažlivé a rychle se šíří. Každý miluje vaše kouzlo a energii. Umíte riskovat a nebojíte se žádného dobrodružství. Na život máte neuvěřitelně optimistický náhled.

Pokračování 12 / 12

Prsa ve tvaru manga

12 mango1.jpeg

Jestliže jsou vaše prsa středně velká a trčí dopředu, máte mangový tvar. Jste tajemná a málokdo ví, co si skutečně myslíte. Nejste ale chladná kráska, když je potřeba, ráda pomůžete. Sama sobě si nastavujete vysoké standardy a chcete jich dosáhnout. Když zjistíte, že něco nejde podle vašich představ, rychle provedete drobné úpravy a pokračujete dále.

 

Doporučujeme

Články odjinud