Jakým ženám muži nejčastěji zahýbají? Těchto 5 typů partnerek je v ohrožení!

22. 2. 2022
Odhalenou či neodhalenou nevěrou si podle psychiatra a manželského poradce Miroslava Plzáka projde až 90 % manželských párů. Už dávno neplatí, že mnohem častěji bývají nevěrní muži, ale stále ještě mají náskok. Od jakých typů žen si muži nejčastěji „odskakují“ za dobrodružstvím?

Pro rodinu by i vraždila

Tento typ žen by pro rodinu doslova dýchal a možná i vraždil! Veškerý jejich volný čas patří rodině. Zřekly se samy sebe, svých snů, touhy, plánů i zájmů. Pro rodinné příslušníky je taková „pečovatelka“ neochvějnou jistotou. Je na ni a její práci pro rodinu absolutní spoleh, nic s ní nehne podobně jako se skříní, ledničkou či vitrínou na porcelán. A bohužel vzbuzuje u členů domácnosti, tedy i u partnera, podobné pocity jako uvedené vybavení domácnosti. V partnerském vztahu je samozřejmě cenné být spolehlivá, avšak není potřeba být vždy absolutně předvídatelná! Partnerskému vztahu navíc z dlouhodobého pohledu neprospěje, když mu na oltář obětujete své koníčky, plány a třeba i kariéru. Nikdo vám za to nakonec nepoděkuje, a ještě budete možná prohlášena za nezajímavou šedou myšku.

Je nevěra zabijákem vztahu? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Aktuálně se nedokážete soustředit na klíčové povinnosti, za což vás nadřízený pokárá. Budete se cítit uraženě, protože máte o sobě vysoké mínění. Jenomže ve valné většině případů se vám to…