James Bond si myslel, že je gay

17. 9. 2002
James Bond si myslel, že je gay
Zatím poslední představitel legendárního agenta 007 britské tajné služby Pierce Brosnan nedávno přiznal, že si ve svízelných časech těžké puberty myslel, že je gay.

James Bond si myslel, že je gay

Klepněte pro větší obrázek Zatím poslední představitel legendárního agenta 007 britské tajné služby Pierce Brosnan (49) nedávno přiznal, že si ve svízelných časech těžké puberty myslel, že je gay.

�Byl jsem mladý, lehkomyslný, lehkovážný a choval jsem se naprosto bezstarostně a nevázaně. Prostě jsem byl pravý hippie každým kouskem svého těla. Nosil jsem dlouhé vlasy až na ramena, dlouhou bradku a byl jsem chlupatý jako medvěd,� popisuje období svého dospívání Brosnan.

Zrovna v té době si užil několik vztahů jak s dívkami, tak s chlapci. �Snažil jsem se zjistit, co mne bude naplňovat více. Myslím, že dneska už bych to poznal mnohem lépe. Tehdy ale byli všichni hippie, a tak se všeobecně hlásalo, že co není zakázáno, je povoleno. A navíc také byla všude cítit láska k bližnímu svému, aň už to byla dívka nebo kluk. Tak jsem okusil obojí,� pokračuje Pierce.

�Dlouho jsem si opravdu myslel, že jsem gay. Byl jsem s tím ale díky svému okolí dokonale smířen. Nikomu z mých známých to totiž vůbec nevadilo. Pak se něco stalo a já si v hlavě ujasnil, že tudy cesta nevede. Daleko příjemnější pro mě byla společnost dívek,� dodala hvězda filmu Mars útočí s tím, že nyní ho už rozhodně myšlenky na muže netrápí. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Při pátku se v zaměstnání nepouštějte do nových úkolů. Spíše dokončete všechno potřebné, ať máte o víkendu klid. Jinak by se vám hlavou honily špatné myšlenky o nedokonalé práci. Přestaňte…

Nejčtenější články

Doporučujeme