Komentáře k článku zpět na článek

šiška 17. 5. 2015 | 18:09

Všechno má svou cenu! Když se najdou blbci co mu za těch 10cm zaplatí ty nehorázné prachy, byl by hlupák aby se na těch pár minut neukázal a nebral tak velké prachy. Vždyť to dělají i ženský a těm je vidět až do žaludku když se rozcapí, kdežto na mužským není absolutně nic vidět. Prachy jsou to nejmocnější afrodiziakum pro 9 lidí z 10ti. Jsou až na 1 místě.

Elynor 13. 5. 2015 | 00:14

Když mu někdo chce ty prachy dát, co by je nevzal a celkem i věřím tomu, že se najde dost praštěných husiček, co se na to půjdou podívat. Stejně jako se našlo dost těch, co si nadšeně koupily tu knihu, a to i další díly, ačkoli již z prvního bylo zřejmé, že je to nebetyčná oslovina. Dobrý marketing, to zas jo. Někdo holt umí prodat všechno.

Mata69 12. 5. 2015 | 22:04

lebahu: jakože si myslí, že to přitáhne víc ženských do kin? Blbost že? Co na tom jeho pindíkovi asi bude k vidění...navíc nebude třeba ani jeho...Hele - knihu jsem odložila po pár stránkách, na filmu jsem nebyla - tudíž mě nějaký odhalený penis hlavního hrdiny nechává zcela chladnou a do kina mě jistě nepřitáhne.

lebahu 12. 5. 2015 | 21:53

Holky dotaz: Fakt některá toužte spatřit penis (ať už pravý nebo umělý) tohohle nagelovaného depilovaného cukrouše? Já teda nemusím vidět všechno!

Přečtěte si také

Horoskopy

Na finále tohoto pracovního týdne jste se moc těšili, protože se vám povedlo zbavit se smůly a posunout…

Nejčtenější články

Doporučujeme