Komentáře k článku zpět na článek

ŠARYK 6. 8. 2010 | 09:38
ŠARYK 6. 8. 2010 | 09:37

no tak to jsme to dopracovali, já osobně nevěru odsuzuju a nevěrná nejsem a nikdy bych nebyla. A udělat to manžel (naštěstí to s jeho povahou nehrozí a já tomu věřím)tak letíííííí. Neodpustila bych, nechat ze sebe za zády dělat blbce...s vědomím, že ta osoba s prsama si myslí, jak jsem blbá, že o tom nevím... to tedy ne.Já bych nikdy nevěrná nebyla,mám super chlapa a nemám proč, a nakonec , nevěra,to je pořád to samé, jen s jiným ksichtem. závěr:
to nahoře je krásný návod jak být nevěrný a vyvlíct se z toho, nějak je mě z toho smutno... to je můj názor

rebelka45 28. 7. 2010 | 13:04

Souhlasím s Kamar. Vidět na vlastní oči válet se s jinou je zlé, nachytat je v naší posteli, tak jej vynesu v zubech i s kufry a čau, pipko starej se o něj líp než já.
Proto nevěrníci zatloukají, zatloukají, zatloukají, aby svému svědomí ulevily - ani náhodou, musí nést odpovědnost za své jednání.

Marlenka 27. 7. 2010 | 17:32

Přesně jak píše kamar!!
A rada:zatloukat zatloukat a zatloukat..
není řešením, dřív nebo později stejně na něco někdo z partnerů příjde a ta nedůvěra a neustálé podezírání vztah úplně zničí.
Myslím, že pokud se někomu stane jednorázově, že zahl s někým, tak se má přiznat. Myslím, že za normálních okolností ho bude tak tížit svědomí..Pokud ne, tak už mu asi stejně na tom původním vzathu nezáleží.
Myslím, že věrnost je pro vztah klíčová. A pokud zatoužím po někom jiném-tak je na čase vztah ukončit a jít dál...

avonoz 27. 7. 2010 | 08:01

Já nevím, asi kdybych přítele obvinila z nevěry a nebyla si docela jistá, určitě bych raději uvítala, kdyby lhal a snažil se mě přesvědčit, že mě nepodvedl - i když bych už pak asi nevěřila stejně jako předtím.
Ale kdybych věděla na 100%, že to udělal a stejně mi pak tvrdil, že ne, tak to by mě leda naštvalo a asi by šel....

zuzi777a 26. 7. 2010 | 22:10

Nechápu, jak takovou pitomost může někdo ještě opakovat.... Pokud si je podvedený partnerovou nevěrou jistý- třeba i bez přistižení čtyřech nohou v duchnách- je nanejvýš trapné něco zasklívat,mlžit a popírat. Dělá to z toho parůžkatého objevitele navíc blbce. To je nedůstojné.
Daleko moudřejší mi přijde říct ano- stalo se- neřeknu podrobnosti, vím, že by to boleleo. Jestli chceme oba- jdeme dál. Jestli ne - tak pá pá....

StreLenka 26. 7. 2010 | 21:54

Souhlas s Kamar, zatloukat při přistižení je naprosté znevážení toho druhého... pak se vše mnohem hůř odpouští...

Kamar 26. 7. 2010 | 21:25

Zatloukat i ve chvíli, kdy byli přistiženi? Jestli by mě něco opravdu rozzuřilo, tak spíš než sama nevěra to, že ze mě nevěrník ještě dělá blbce!

drujdka 26. 7. 2010 | 21:00

Podívat se pravdě do očí bolí,ale posune nás to dál.Někdo je nevěrný více,jiný méně.To je o životě.Na nás záleží,jak se rozhodneme dál.Mnoho otázek - proč - ?

Přečtěte si také

Horoskopy

V poslední době stále s něčím zápasíte a stejně nedosáhnete na úspěch. Zkuste se na všechno vykašlat a…