Jan Kraus pokřtil knihu Jitky Asterové Sexy život na Frekvenci 1

29. 11. 2005
Praha 29. listopadu 2005 - Herečka a moderátorka Frekvence 1 Jitka Asterová napsala svou první knížku. Nese název Sexy život na Frekvenci 1 a shrnuje to nejzajímavější z této unikátní show, kterou Jitka Asterová na Frekvenci 1 vysílá již čtvrtým rokem. Knihu v úterý dopoledne pokřtil v Paukertově rybárně na pražské Národní třídě Jan Kraus, její kolega-moderátor z Frekvence 1.

Sexy život je neobvyklá show Jitky Asterové na rádiu Frekvence 1, v níž nahlíží na vztahy, lásku a sex. Každý všední den mezi 11.00 až 13.00 h otevřeně mluví o svých zkušenostech: "Dlouho jsem si myslela, že žena, která se nesvíjí a neřve jako tur, je frigidní. A to jsem být nechtěla. S hraním jsem však skončila, až když jeden milenec nerozpoznal hraný orgasmus a nabyl dojmu, že mám epileptický záchvat..."

Čtenáři si mohou přečíst nejrůznější postřehy i praktické rady: "Při oblékání spálíte 32 kalorií. Při oblékání ve spěchu 98. Při nečekaném příchodu manžela 1218!" V Sexy životě na Frekvenci 1 zaznívají i názory odborníků a zážitky posluchačů. V knížce jsou otištěny také příběhy, které Frekvence 1 nemohla odvysílat a skončily v archivu, nebo články, které Jitka Asterová za dobu vysílání Sexy života publikovala v různých médiích.

Kniha vyšla v edici IKAR společnosti Euromedia, cena 179 Kč, celkem 208 stran.

zdroj: Frekvence 1

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vzduch je přímo nabitý touhou po zajímavých zážitcích. Vašemu laškovnému šarmu dodává grády čilý Mars, kterému se velmi líbí pouť po vašem území. Jste dopováni nevyčerpatelnou energií,…

Nejčtenější články

Články odjinud