Jan Kraus: Tělo si řekne samo

19. 7. 2002
Jan Kraus: Tělo si řekne samo
Herec a moderátor Jan Kraus tvrdí, že každá výživa, která jej udrží při životě, je ta správná. "Nevěřím na různé teorie, co se má jíst a co ne. Tělo si samo řekne, co potřebuje," potírá Jan Kraus všelijaké diety.

Jan Kraus: Tělo si řekne samo

Klepněte pro větší obrázek Herec a moderátor Jan Kraus tvrdí, že každá výživa, která jej udrží při životě, je ta správná. �Nevěřím na různé teorie, co se má jíst a co ne. Tělo si samo řekne, co potřebuje,� potírá Jan Kraus všelijaké diety. Jí prostě všechno, na co má chuň a rozhodně se neřídí �dobře míněnými� radami dietologů a všech možných odborníků přes stravování.

Pokud mám čas, sportuji. Teď ale moc času naštěstí nemám, a tak se snažím aspoň chodit hodně pěšky!�
Jan Kraus je otcem tří synů. Dva má s první ženou herečkou Janou Krausovou, třetího s herečkou Ivanou Chýlkovou. S tou také dorazil na vystoupení svého syna Davida na Vyšehradskou párty.
David se vydal na muzikantskou dráhu. Jednoduché to s ním tatínek rozhodně neměl. Když prý hrozilo Davidovi vyloučení z konzervatoře, tatínek pilně nastudoval školní řád a profesoři z něj byli úplně paf. Vše dopadlo dobře pro Davida. Ten proslul tím, že když chce vyznat lásku, tak vyvolené jednoduše složí píseň. Rozchází se prý také písní. S otcem Janem má zatím vztahy ucházející, jinak bychom s nimi již byli z vln komerčních rádií obeznámeni. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Znejistěli jste. Aspoň poslední pracovní den mohl dopadnout trošku lépe. Jen s vypětím sil dokončujete své úkoly a na konci směny doslova utíkáte domů. Nechcete slyšet o ničem negativním a…

Nejčtenější články

Doporučujeme