Komentáře k článku zpět na článek

helza 29. 6. 2016 | 12:31

Dasa52: Žádné reklamační oddělení nebylo. Ale já jsem spokojený a šťastný člověk. Dokonce mi občas někdo, kdo mě nezná déle řekne. Na vás je vidět, že jste se měla v životě vždycky dobře a žádnou těžkou chvilku jste neprožila. To by ste vypadala jinak. :)

Dasa52 28. 6. 2016 | 21:44

helza: Mata69 má pravdu. ty jsi případ to by mě tedy ani nenapadlo, kupovat nějaké firmě zboží ze svého to si přeci musí vyřídit na reklamačním oddělení a ne s doručovatelkou, ne? tvoje chyba to přeci nebyla. jsi moc velký dobrák. určitě na to doplácíš i jinde...

helza 28. 6. 2016 | 16:01

Mata69: Ad »Je mi jedno jak to má zařízené pekárna - ale chci dobré upečené a kvalitní pečivo. Je mi jedno kdo a za kolik pracuje v autoopravně - ale chci správně a kvalitně opravené auto. A nemůžu šlendrián omlouvat tím, že dotyčný dělá "co může nebo umí", když výsledek je zmetek. Tak ať to nedělá, když to líp neumí.« a k tomu, co jsem psala. Já byla ten, komu zákazníci platili, komu si soustavně stěžovali a správně je nezajímalo, jak to ve firmě chodí, chtěli své u mne objednané a zaplacené noviny. Já byla ten, kdo dělal co umí, a věř, uměla jsem to skvěle, ale zákazníci "své auto nedostali vůbec". A nemínili můj v jejich očích šlendrián omlouvat. Ale já jsem s tím systémem neměla šanci něco udělat. A když jsem odešla (ne proto, že jsem to neuměla), bylo hůř. V blbém systému se totiž pracuje blbě a já byla asi jediná, koho zákazníci zajímali a kdo jim chtěl vyhovět.

helza 28. 6. 2016 | 14:05
Mata69 28. 6. 2016 | 09:11
Mata69 28. 6. 2016 | 09:10

helza: teda Helzo, ty jsi ještě větší případ než jsem si myslela. Přeci to kupování novin ze svého nic nevyřešilo. Kdyby je ta firma nedostávala, ty předplacené noviny, stěžovala by si na dodavatelskou firmu a ta by to prostě musela nějak řešit. Takhle se tam bordel nezměnil, ty jsi to dotovala ze svého a každému to bylo jedno.
Jinak souhlasím s Dasa52 - je mi jedno jak to v redakci vypadá, výsledný produkt, který odtamtud leze je paskvil a šméčko. A že za přístup na Dámu přímo neplatím není argument. Kdyby tu nebyla návštěvnost (kterou zajišťujeme my, pravidelné diskutérky), neměli by příjem z reklam. Je mi jedno jak to má zařízené pekárna - ale chci dobré upečené a kvalitní pečivo. Je mi jedno kdo a za kolik pracuje v autoopravně - ale chci správně a kvalitně opravené auto. A nemůžu šlendrián omlouvat tím, že dotyčný dělá "co může nebo umí", když výsledek je zmetek. Tak ať to nedělá, když to líp neumí.

helza 27. 6. 2016 | 09:20

Dasa52: Jinak trapné a neprofesionální to je. Ale jak píšu, nevím, jak to v té redakci funguje a asi bych nechtěla být na místě redaktora.
......................................................................................................................................Sama jsem kdysi odváděla (za neskutečně malý plat) špatnou práci, nic jsem s tím nemohla udělat a byla za to bita. Roznášela jsem noviny, firma se postupně přeprodávala a podmínky se měnily. V původní malé firmě, když některé noviny nedošly, koupila jsem je cestou na stánku, účtenku odnesla do práce, tam mi ji proplatili, v počítači chybu kdokoliv, třeba i já, opravil a druhý den to bylo ok. V konečné podobě to vypadalo tak, že mi nikdo koupené noviny neproplatil a úpravy mohl v počítači dělat jen někdo k tomu určený a ten byl někde hodně daleko. Takže třeba jedna firma měla na celý rok zaplacené předplatné Hospodářských novin a nedostala ani jedny. Tedy dostávala je, ale já je kupovala ze svého, v práci jsem řvala, opakovaně předkládala zaplacenou fakturu a stejně to nikdo neopravil. Protože tady, v čr ani nemohl. Podle hesla, že každý má svůj úkol a o nic jiného se nemá starat. Všechny chyby jsem ale lepit ze své peněženky nemohla. Ke těm proměnám patřilo i to, že ze 7500 Kč na výplatě jsem měla 1500 Kč za 2x víc práce neb jsme měli 2x větší rajony. A tak jsem byla bita denně. Časem jsem to už ani nevnímala.

helza 27. 6. 2016 | 09:00

Dasa52: No, já si kdysi nainstalovala Adblock. Takže o reklamác nic nevím. Teď mnohé servry nějak vážou videa na reklamu a mně tím pádem nefungují ta videa - například na Dámě galerire v článcích. Taky blbý.

Dasa52 27. 6. 2016 | 04:33

helza: Já vím, ale ber to tak, že zde si vůbec nic nekupuješ - vždyť za to nic neplatíš. --------- úplně to není pravda, protože investuješ svůj čas a zobrazuješ ty pitomé reklamy, které na ten web vydělávají. nepovažuji to přímo za podfuk, ale je to neprofesionální a trapné.

helza 26. 6. 2016 | 11:17
Elynor 26. 6. 2016 | 09:24

helza: Hmm, myslím, že je to spíš tím, že naděje umírá poslední a když už si člověk někdy dříve navykl někam víceméně pravidelně nahlížet, případně psát komentáře, tak v tom pokračuje z jakési setrvačnosti a doufá, že aspoň občas na něco zajímavého narazí. A pokud narazí, tak ho to zase povzbudí, že není vše ztraceno jo, deformace to je. Už z podstaty samé. Vlastně to není žádný přínos a nic užitečného, jenom tím brouzdáním na internetu člověk zabíjí čas, který by mohl věnovat nějaké bohulibé činnosti. To je pravda. To se ovšem dá říct i o sledování televize, čtení knížek, a dalších volnočasových činnostech... takže já to teď vypnu a jdu mejt nádobí jen ještě na okraj k tomu poradit na volání o pomoc - ani minutu nevěřím, že by se tu kdy objevil jeden jediný text psaný skutečnou čtenářkou, která by volala o pomoc a reálně očekávala, že jí tady někdo pomůže vyřešit její problém.

helza 26. 6. 2016 | 09:01

Elynor: Mohla bych odpovědět, že v krámě chleba nekupujeme už snad 20 let, pečeme si ho sami. Což je pravda. Nebo, že kdybych ho v krámě i koupit chtěla a nezdál se mi, tak půjdu jinam. A to je taky pravda, spoustu malých krámů zkrachovalo, když začali šidit zboží. Ve službách je konkurence a živnostník se musí snažit udržet si zákazníky. No a o tom to je. Pořád tady chodíme a ty příšerně napsané, kdoví odkud vyhrabané a recyklované články čteme a nad nimi, mnohdy místo diskuse samé, nad chybami redakce remcáme. Dokonce někdy není jiné téma k diskusi, než jenom ty chyby a ta recyklace. Takže to vcelku vypadá tak, že nám to zase tak moc nevadí, nebo že přeci jenom je tady nějaké počtení a zábava, nebo že dokonce tou zábavou je nám hledání čehokoliv, co lze kritikou zbombardovat. Prostě pořád klikáme a pro redakci je to OK. ......................................................................................................................................Nemáš někdy pocit, že nás to prostě pomalu, nenápadně a postupně nějak deformuje? Že někdy (ne vždy) první reakce na dopis volající o pomoc připomínají spíše jakousi soutěž o co nevtipnější kritiku, než snahu opravdu autorovi poradit? Mně se ten pocit totiž pomalu vkrádá do hlavy a to množství příspěvků na adresu chybující redakce k tomu jenom přispívá. :)

Dasa52 25. 6. 2016 | 20:12

Milá redakce, když už nedokážete napsat nic nového, mohli byste prosím alespoň vypustit původní příspěvky? Děkuji.

Elynor 25. 6. 2016 | 18:50

helza: televizi nemám, už spoustu let, takže nemám moc přehled o tom, co se vysílá, a koncesionářský poplatek žádný neplatím, natož pak nějaký balíček ovšem naproti tomu internet teda zadarmo nemám, za ten platím docela hodně. Nemyslím, že je tohle tady srovnatelné s televizním vysíláním. A že bych měla být nadšená, že se věci opakují? Proč? V dnešní době, kdy se dá prakticky cokoli nahrát a pustit si to kdykoli? Kdy je trh přesycen nejrůznějšími nosiči s filmy, hudbou, četbou, divadelními hrami a vůbec vším možným, takže člověk toho může mít doma stohy a opět se k tomu kdykoli vrátit? I tyhle články se dají bez problému dohledat kdesi v hlubině minulosti, když by o to člověk jo stál, případně si to může i zkopírovat sám, pokud by měl pocit, že mu to stojí za to. Pro mě je přijatelnější to, že kouknu a vidím, že zas nic nového není, a rovnou jdu jinam, než kouknu, naivně si myslím "hele, nový článek", a pak zjistím, že je to vykopávka. No a ten předpoklad, že "dělají, co můžou, že líp to prostě neumí" - to bych řekla, že asi bude smutná pravda. Tak možná že by to měli přenechat někomu, kdo to bude umět? Nebo to přeneseme i do běžného života a například když v krámě bude nedopečený nebo připálený chleba, řekneme si, že "dělají, co můžou a líp to neumí"?

helza 25. 6. 2016 | 12:39

Elynor: Víš, co si myslí redakce, kolik jich tam je a jak to tam chodí netuším. Takže si nemyslímvůbec nic. Řídím se heslem "myslet a vědět houby je to samý". Byla by to podle mne čistá spekulace přemýšlet nad tím, co se motá redakci v hlavě. Ale vzhledem k tolika chybám a následným kritickým příspěvkům, bych hádala, kdybych už hádat musela, že jich tam moc nepracuje a že dělají, co můžou, že líp to prostě neumí. A nás že mjí za partu hnidopichů, kterou se musí naučit ignorovat, jinak by byli nešťastní. Ale to je zase jenom ta spekulace.

helza 25. 6. 2016 | 12:25

Elynor: Já vím, ale ber to tak, že zde si vůbec nic nekupuješ - vždyť za to nic neplatíš. Když se koukneš na TV program, tak všechny stanice vysílají kolem dokola tytéž seriály, pořady a filmy. A taky jsou plné reklam, které si navíc nemůžeš odblokovat jako tady (já osobně žádné nevidím). Ale zase víš, že když cokoliv prošvihneš, někde to budou někdy opakovat. A televizi si přitom platíš. Platíš si koncesionářský poplatek a chceš-li vidět víc, pak i nějaký ten placený balíček.

Elynor 25. 6. 2016 | 12:09

K článku - je blbě už nadpis, jaképak "zadarmo!", vždyť slečna bere peníze Ano, má pravdu, je to obchod, ona prodává, její zákazníci si kupují. Nic víc, nic méně. Na tom není nic špatného, je to oboustranná dohoda, oba si plní, co slíbili, špatně by bylo, kdyby jí oni nezaplatili sjednanou cenu, nebo kdyby jim ona neposkytla žádané a třeba je ještě okradla. Ale nic takového se neděje. Takže - co vlastně řešit? Navíc ji to baví, ty pány asi taky, jinak by ji nevyhledávali, já nevidím nikde problém. Ani se do žádného beznadějně nezamilovala tak proč medle psychologa? Jo, že lidi... jací lidi, koho to zajímá? Lidi mají svých starostí dost. Valná většina lidí na světě netuší, co slečna dělá v ložnici, a z těch pár, kteří to tuší, to části nevadí, části je to jedno. Jestli to najednou začalo vadit slečně samé, je jediná možnost - nedělat to. A to je jen její rozhodnutí, to jí žádný psycholog nemůže nařídit nebo to vyřešit za ni. Holt si bude muset vybrat, buď ji to baví a nemá problém, nebo má problém a dál to nemůže dělat. Není žádná třetí možnost. Může si hodit mincí, jestli se neumí rozhodnout

Elynor 25. 6. 2016 | 11:55

helza: Já takovéhle a jim podobné stránky beru jako časopis. Není papírový, ale jinak je to srovnatelné. A když půjdu do trafiky a koupím si časopis, ve kterém budou v červnu tytéž články jako byly v lednovém čísle, tak je to poněkud divné, ne? To by se líbilo málokomu. Jistě že nečtu všude všechno, a jsou samozřejmě i autoři, kteří prodají stejný článek třeba několika různým titulům, ale to by měl být spíš výjimečný jev, ne pravidlo. Tady je téměř pravidlo vytáhnout několik měsíců až let starý článek a fouknout ho do vydání znova, aniž by se někdo obtěžoval aspoň z toho vyházet ty nefunkční odkazy a opravit chyby, na které už jednou čtenářky upozornily. To by se dalo částečně pochopit a tolerovat u nějakého amatérského blogu, ale tady jsme snad na jiné úrovni... nebo ne? Protože je to tady jen pro zábavu, tak na tom nezáleží a máme se spokojit se vším? Já to neberu jako loupež - ty články nejsou odněkud ukradené - ale beru to jako políček čtenářkám - čte to tu samá drůbež, ony to buď nepoznají, nebo je jim to jedno - to si asi myslí ten redaktor/ka, co tohle dělá. A někdo mu to přece musí schvalovat, pochybuju, že o vydání rozhoduje jeden člověk. Takže minimálně dva lidi z redakce zřejmě mají dojem, že čtenářkám tohoto serveru musí být dobré i kopírování z archivu a že dávat sem něco nového je škoda námahy a práce. Což mě jako čtenářku samozřejmě netěší, a jako "super nápad" (dle hynka) mi to skutečně nepřipadá.

helza 25. 6. 2016 | 08:28

Elynor: Když je to jasně označené jako sdílení, nebo opakování, pak to snad podfuk v pravém smyslu toho slova ani není. Možná pohodlnost, či lenost. Na druhé straně každý nemůže pročítat x servrů a ani ten jeden neustále sledovat. Potom je rád, že najde něco k pobavení, byť to chodí po netu už dlouho a kde tam. Je mi ale jasné, co tebe a ostatní štve, totiž že ty články redakce snad ani nečte, jen je bezpracně zkopíruje (jenomže upravit převzatý článek po svém by se dalo brát zase jako kamufláž a skutečně jako snaha o podfuk a oblbnutí čtenářů). Kopírování vidíte nějak jako loupež. Což tedy vlastně je, pokud není pod článkem uveden původní zdroj. A loupež je podfuk, takže vlastně z tohoto pohledu máš pravdu. :)

Elynor 24. 6. 2016 | 23:19

helza: inu, mně to přijde jako podfuk stejně, i když je to opakování přiznané, a i kdyby bylo hned u nadpisu na to upozornění. A taky mi přijde jako podfuk to, že často bývá jeden a tentýž článek na pěti i více různých serverech. Doslova stejný. Nevidím jediný důvod, proč furt dokola něco opisovat, ony to zas takové literární perly nejsou. Zejména když se článek zopakuje i s chybami a s vloženými odkazy, které už nejsou aktuální, což se tady děje běžně.

helza 24. 6. 2016 | 18:15
helza 24. 6. 2016 | 18:14

Zebruška: Jeden čas Dáka zakládala diskuse k článkům. Což se málokomu líbilo. Fakt je, že článek je tady určitou dobu, pak už zmizí. Dá se sice vyhledat, ale to dělá málokdo a tím pádem je diskuse za článkem utnuta. Takže v těch diskusíc o diskusích za článcích se dalo pokračovat, ale bylo to zmatené, člověk nevěděl, kam má vlastně psát. Proto mi taky nevadí, když se články objeví znovu a je možno v diskusi třeba pokračovat. Jenomže mnohým čtenářkám to přijde jako podfuk. Proto se mi zdálo to přiznání hned u nadpisu vhodné.

Zebruška 24. 6. 2016 | 16:01

Jinak k tomu opakování - mně to tedy vůbec nevadí, spíš mi přijde normální, že na netu články kolují pořád dokola, však každý nesedí na daném serveru pořád. A když už jsem něco četla (jedno kde), tak si to prostě jenom podruhé nepřečtu, když mě to už nezajímá Beru to jako jakousi daň za to, že se na nás z netu každý den valí spousta informací a článků. A tyto "příběhy ze života", jakési minipovídky jsou stejně takzvaně "na jedno brdo" - jinde se třeba mění jména aktérů a věk (v tištěných časopisech), ale jinak se pochopitelně tematicky opakují stále dokola všude (různé problémy mezi manžely, milenky a milenci, potíže s dětmi a šéfy a sousedské tahanice apod.), tak je mi vlastně jedno, jestli tady změnili jméno a třeba věk milenky nebo to nechali sakumprdum stejné Stejně to člověk nečte proto, aby nasál nové informace jako na zpravodajských nebo odborných serverech, ale čistě jen jako formu "prokrastinace", jako takový oddych, když chce na chvilku vypnout a nepřemýšlet... A to si klidně přečtu třeba i dvakrát do roka to samé Takže za mě klidně můžou opakovat co hrdlo ráčí a stejně sem nakouknu

Zebruška 24. 6. 2016 | 15:51

helza: myslím, že to je zbytečné oznamovat, že jde o opakování. Kdo si to čte poprvé, tomu je jedno, jestli to už někdy bylo zveřejněné, a kdo už to četl, tak to pozná Spíš by mi to připadalo divné, kdybych si otevřela nějaký server, řekla si, že si přečtu článek, u kterého mě zaujal nadpis, a ono by u toho bylo jakési oznámení, že už to tam někdy měli. To by mi hned začalo vrtat hlavou, proč to tam píší, jaký to má význam a co tím jako sledují, co mi ta informace má přinést a co já s tím...

helza 24. 6. 2016 | 07:58

Já to čtu poprvé, asi jsem tady v lednu nebyla. A až teď jsem si všimla, že vaše příspěvky mají lednová data. Na druhou stranu, není-li téma zcela zcela vyčichlé, je fajn se k němu vrátit, je-li vyčichlé, tak se to ukáže. Ještě by bylo fajn hned v nadpise oznámit, že jde o opakování článku z ...

Syda1949 23. 6. 2016 | 22:11

Ony i ty opakované příběhy najdou své čtenáře, protože ne každý tu, zde v lednu, byl a je to pro něj novinka, ale máte pravdu, že je to poněkud tristní - nemám nový příběh = vezmu starý.

hynek 23. 6. 2016 | 21:37

Začnu od zkopírovaného článku včetně starých reakcí. To je super nápad! Oživení zajímavých témat s odstupem času. Hra na rovinu, takže se nikdo nemůže cítiti podveden, že "to už tady bylo".
K článku: I když chápu význam a potřebu "sexuálních pracovnic" v historii mužského pokolení, nikoho nemoralizuji ani nesoudím a jsem "pro každou srandu", tak za mě ne. Ty peníze mně v tom "smrdí" a osobně by si i sebelepší "obchodnice" u mě nic nevydělala. A pocit být "šest set padesátý šestý v řadě" přenechám rovněž jiným - nemusím mít všechno. :)

farah.farah 23. 6. 2016 | 19:09

tak je fajn že když už zkopírovali článek nechali tu i starou diskusi tak se k tomu už nemusím znovu vyjadřovat...

helza 23. 6. 2016 | 18:24

Dasa52: Chápu, jak to frakira myslí, prostě miluje ten pocit být "pohlcena a drcena" v chlapském objetí. Miluje ono "rozdání se a rozplynutí se" v mužské náruči. Miluje zkrátka lásku dávat a být láskou brán. A toto opojení je pro ni mnohem víc, než orgasmus, pokud by měl být dosažen pomoci "techniky".

helza 23. 6. 2016 | 18:10

frakira: Pokud se o tebe partner co se týče orgasmu postará, pak sex bez orgazmu budeš vnímat jako takový nedokončený a nebudeš se po něm cítit fyzicky úplně nejlépe. Nebo nebudeš, ale budeš se cítit jako nynfomanka. Jenomže k tomu asi potřebuješ stálého partnera. Pravdu máš v tom, že pokud partner hlídá tvůj orgasmus příliš, musí to být taky otrava.

helza 23. 6. 2016 | 18:01

Já ten článek chápu tak, že slečnu vzrušuje právě ten pocit, že si ji její momentální sexuální partner zaplatil a ona ho tím pádem musí poslouchat. Zdá se mi, že spíše, než o zábavu, jde slečně o sexuální preferenci. (Možná si to sama neuvědomuje.) Nepíše to, ale je pravděpodobné, (raději bych napsala zřejmé), že právě vědomí této podřízenosti zákazníkovi je tím, co ji přivede k orgasmu. A je pravděpodobné, že právě v pozici placené slečny orgasmu poprvé dosáhla. A ta touha a potřeba orgasmu ji nutí jíd do toho znovu a znovu.Co bych jí poradila? Rychle s tím přestat a rozebrat to v hlavě, případně se sexuologem. Oddělit si vědomě závislost na podřízenosti od závislosti na prostituci, dokud to ještě jde. Nebát se být upřímná k sobě i k svému případnému partnerovi. A najít si způsob, jak tuto svou preferenci v sexu zohlednit. Něco si přečíst o sado-maso praktikách, případně se zapojit do nějaké skupiny. Není v tom přeci sama.

Yasmin.Hayatt 23. 6. 2016 | 17:56
Mata69 23. 6. 2016 | 17:53
Dasa52 30. 1. 2016 | 02:13

frakira: jestli vám jde u sexu o orgasmus až na posledním místě, tak by mě fakt zajímalo, o co při něm jde na prvním. o početí?

frakira 27. 1. 2016 | 23:18

j66: mně se líbí proces a líbí se mi ten pocit podřízenosti... na orgazmus kašlu. (Pokud je, tak super, pokud ne... tak vlastně také.)

Mata69 27. 1. 2016 | 18:48
Mata69 27. 1. 2016 | 18:48
jinaci 27. 1. 2016 | 12:59
j66 27. 1. 2016 | 12:26

frakira: Dělat sex pro zábavu bez orgasmu mi teda připadá dost divný. Ted nemluvím o milování, tam je to o vzájemnosti nejen o tom sexu. Ale nedokáži si přestavit, že např. platící zákazník je hotový a následně dovádí prostitutku k orgasmu rukou. . Nevím třeba se to děje, ale připadá mi to dost nereálný.
Jinak slečna asi spojila příjemné s užitečným,. Nic proti tomu, ale sex za peníze je prostituce a to není v našich končinách nic moc prestižního když se odstěhuje do Thajska, tak tam to dehonestující není.

frakira 27. 1. 2016 | 11:59

j66: ale no.. o orgazmus snad jde v sexu až na posledním místě. Nebo si snad sex bez orgazmus neumíš užít?Já slečnu plně chápu a nedivím se, že ji to baví, ale problém evidentně má - a podle mě souvisí s tím, že není až tak sebevědomá, jak se prezentuje a je víc, než by se jí líbilo, ovlivněná touhle "netolerantní" společností. S tím, že se na ni bude někdo koukat jako na špínu, se holt musí smířit. Mimochodem, nepochybuji o tom, že milého zákazníka se také dotklo, že ho odpálkovala k...a
Nechápu komentáře, že se to od vysokoškolsky vzdělané ženy nečeká, nebo že určitě šla bez kondomu - jako kdyby každá, co jde za prachy, musela být úplné tele. Možná byste se divili, co všechno dělají vysokoškolačky - nepochybuju o tom, že všechno, co ty ostatní, jen u toho snad občas víc přemýšlejí.

Zebruška 27. 1. 2016 | 11:35

Jak píší ostatní - je potřeba si uvědomit, co vlastně chci a co mi vyhovuje. Jestli slečnu baví být prostitutkou, tak ať je, ale musí to holt tak brát, že dělá prostituci. Byť jen občasnou, ale bere za sex peníze, má ho s cizími muži na základě nějakého dohozeného kontaktu přes zákazníka.... prostě to je prostituce a nemá smysl si to nějak "omlouvat" a "vysvětlovat". Jestli to je to, co od života chce, tak budiž, každého jeho věc a pak ji nesmí pohoršovat, že se o ní mluví jako o k... a musí brát v potaz i to, že se "něco stane", že se to provalí, někdo ji pozná atd. No a jestli jí to vadí, jestli nechce. aby ji brali za prostitutku, tak bude muset přestát spát se zákazníky za peníze. Jinak to nevidím.

j66 27. 1. 2016 | 10:39

Nikdy jsem teda nečetla, že by se platící zákazník staral jestli prostitutka dosáhla orgasmu, takže nevím jak moc to může být vždycky zábava?

Damen 26. 1. 2016 | 14:00

nemyslím si, že by slečna tak klesla, Dělá to proto, že jí to baví a né, že se potřebuje finančně zajistit. A proto si může vybírat. Pochybuji, že by jí někdo z jejích známých, nebo rodiny poznal. Nestojí přece na ulici, chodí do soukromí. Než by šla s někým, který by jí byl nepříjemný, nepůjde s nikým.

Rambíša 26. 1. 2016 | 13:39

Četla jsem několik knih pamětí bývalých nebo i stávajících luxusních call girls,a moc veselé čtení to není.Taky tam tvrdí,že mají VŠ,udávají různé důvody,proč to začaly dělat (např. kvůli dluhům,aby měly na právníky a mohly dostat dítě do své péče...),ale ať tam popisují jak chtějí ty klienty raději z těch lepších stránek a sebe,jak jsou super ohozené,mají luxusní šaty a boty,tak z toho čiší vlastně smutek a určitá beznaděj...Je jasné,že nejsou žádné "společnice",ale lepší štětky za prachy,nic víc.Jestliže Jana bude nadále takto postupovat,najednou zjistí,že už se to o ní ví,budou si na ni dovolovat kdejací pánové,co si myslí,že za prachy můžou požadovat všechno,i pošlápání lidské důstojnosti.Bude konec s výběrem,začne brát i šeredné a podivné týpky,hlavně že zaplatí,a Jana klesne někam do bahna...Vylézt zpět do slušného života nebude moc snadné,kdyby nakonec chtěla.A neumím si představit,že by takovou chtěl za ženu nějaký normální mužský.O skrytých i zjevných přenosných nemocech ani nepíšu.

Damen 26. 1. 2016 | 12:41

Nedbejte na moralistky. Každý má dělat to co ho baví, když tím nikomu neubližuje. A to není váš případ. Jednou vás to přestane bavit.Do té doby proč ne.

farah.farah 26. 1. 2016 | 12:06

Přemýšlím nad tím, jestli je to opravdu normální jen prostě neobvyklé a nebo jestli je to spíš důsledek nějakého skrytého problému co ta slečna má.
Co její normální partnerské vztahy? má /měla nějaké? jak fungovaly? Samozřejmě můžu být úplně mimo, ale jít do postele s úplně cizím člověkem proto že mne to v prvé řadě baví mi nepřipadá moc bezpečné, něco jiného je vydržovaná milenka, ale tohle je fakt zvláštní.
Říkám si jestli v tom nehraje roli taky to že jsou to cizí muži, že je vlastně v bezpeční před nějakým zamilováním, něčím hlubším co by jí mohlo ublížit.

alibaba47 26. 1. 2016 | 08:48

Nejsem a nebudu moralista. Každý si žije svůj život, tak, jak uzná za vhodné. Je ovšem s podivem, že se o své zážitky dělíte, mám pocit, že hluboko v dušičce nejste se stavem věcí spokojena. Je opravdu na Vás, jaké rozhodnutí uděláte. Hlavní je, počítat s tím, že společnost, která je nyní opravdu na okraji "propasti", použije jakýkoliv prostředek k tomu, aby odsouzením druhých sama sebe povýšila na bezchybnou, morální atd., atd.

Dasa52 26. 1. 2016 | 02:37
Dasa52 26. 1. 2016 | 02:34

Milá Jano, říkejte si sama před zrcadlem jak chcete. Jsem tolerantní člověk, je mi jedno, co děláte, jako i to, co dělá zbytek lidstva. Ale buďte i vy natolik tolerantní, a odpusťte nám ostatním, že prostitutkám říkáme kurvy. Vy nic jiného nejste. Chodíte s cizími pány za peníze a to je prostituce, jinak se to nazvat nedá. Jste nezodpovědná a doplatíte na to. Nemůže to skončit dobře. V lepším případě vás pozná některý budoucí nebo současný kolega v zaměstnání a předpokládám, že od vysokoškolačky s titulem se neočekává, že je štětka, takže vám to asi neprojde. V horším případě skončíte s nějakou pohlavní nemocí a budete ráda, když to přežijete. Prima koníček, to by mě teda fakt nebavilo.

Mata69 25. 1. 2016 | 21:27

Že jí tak pohoršuje, když jí nazve někdo kurvou? A co jiného je, když chodí za peníze? To, že to dělá "občas" a že si vybírá s kým, tak to vylučuje takové označení? Měla by si to dívčina zlatá trochu uspořádat. Protože jak vidno, v pohodě s tím není. Buďto to dělá, baví jí to a krom toho má z toho prachy navíc a je jí jedno co si o ní okolí myslí. A nebo má bobky, že se to provalí, někdo se to dozví - a co si o ní pomyslí???? A co až bude jednou chtít založit rodinu (neměla by se o to už ve svém věku konečně zajímat?)? No a nebo cítí, že to není tak úplně v pořádku, že chodí za prachy a ještě si to užívá, cítí to jako nějakou svou "úchylku" a tak hodně nahlas hovoří o netolerantní společnosti. Jak píšu, má v tom holka bordel.

betateta 25. 1. 2016 | 20:53
filipa 25. 1. 2016 | 19:56

Pokud to děláte pro radost a partnery si pečlivě vybíráte, proč ne? Přiznám se, že pro mě by to nebylo a morálka v tom nehraje roli. Vy toužíte po vzrušení, se mnou by cloumal strach z neznámého partnera.

Babaloo55 25. 1. 2016 | 19:47

Ano, koníček vskutku nestandardní. Ovšem dle mého názoru nikomu neubližujete, nikdo neubližuje Vám. Je to Váš život.

Přečtěte si také

Horoskopy

Každodenní stres je pro vás tabu. Celý týden proběhl v klidu. Takovéto idylky byste brali pořád. Moc…

Nejčtenější články

Doporučujeme