Komentáře k článku zpět na článek

Dasa52 16. 3. 2017 | 12:01
Zebruška 16. 3. 2017 | 00:45

Souhlasím s už napsaným - to, že jí tak dlouho neřekl, že je ženatý, že má rodinu, je nefér. Kdyby jí to řekl hned z počátku, byla by situace nastavená jinak. Ale takhle.... taky bych nevěřila chlapovi, který náš vztah hned od začátku postaví na lži a neupřímnosti. I kdyby nakrásně teď až do smrti smrťoucí byl už jen se mnou, neměla bych k němu nejspíš důvěru i v jiných věcech. Kdo snadno lže v takto zásadních věcech, bude umět lhát v lecčems. A mně by pořád strašilo v hlavě, jestli je to, co mně zrovna teď říká, pravda nebo ne. To je vztah k ničemu

šiška 15. 3. 2017 | 18:14
ruzickaa 14. 3. 2017 | 17:04

Co s takovým neupřímným chlapem co žije dva životy má manželku a děti a pak k tomu i milenku podváděl tedy obě.Spolehlivý tedy nebude vůbec pryč od něj a nevracet se k němu je to asi pro pani hodně těžký ale lepší je pro pryč od něj takovej chlap je nanic.

farah.farah 14. 3. 2017 | 12:10

To že jí neřekl že je ženatý je setsakra zásek a to že se pak rozhodl pro ni to nijak nespraví. Ten člověk není upřímný a s tím je potřeba počítat. Já v tom happy end vůbec nevidím. Být jí setrvám v tom co nasdtavila tedy nulový kontakt je to ukončené a je jedno zda on ještě má zájem nebo ne. Jasně je tam ještě zamilovanost a bolí to ale to nemění nic na tom, že s takovým člověkem nemá smysl být.přece nebude s někým jen proto že to chce on. To že se člověk zamiluje v době kdy má vztah, na tom nic špatného nevidím, to se prostě stává, ale to že jí nechává v domění že je svobodný to že nezmíní rodinu a děti, to je o něčem úúúúúúúplně jiném.

Mata69 14. 3. 2017 | 11:55

No na rovinu, asi bych v něj příliš důvěry také neměla. To, že jaksi opomněl přiznat, že je ženatý a má rodinu, to je dost fest podraz. Podváděl obě - manželku i milenku. Moc spolehlivý jedinec to asi tedy nebude.

Elynor 14. 3. 2017 | 10:27

Není to happy end. Pána nebrat. Kdyby hned na začátku řekl "jsem ženat, ale do roka a do dne se chci rozvést", to by bylo něco jiného. To by se dalo alespoň přemýšlet o tom, že by se to s ním dalo zkusit. Ale takhle bych ho poslala do háje jednou pro vždy, i kdyby denně nosil půl květinářství. Žádná omluva není v této situaci přijatelná. Důrazně bych ho požádala, aby neobtěžoval více, a totéž bych radila i paní Janě.

Přečtěte si také

Horoskopy

Neváhejte ani minutu a zamakejte na svých povinnostech. Do žil vám ke konci směny vjede do žil energie…

Nejčtenější články

Doporučujeme