Komentáře k článku zpět na článek

Dasa52 13. 9. 2016 | 19:48

jo tak jsem si se zájmen přečetla, co všechno naplánovala jako práce pro něj, rekonstrukce kde čeho (to bych se taky zašila, kdyby mi někdo říkal, co mám dělat) i to, že místo ní se o zahradu stará nějaký důchodce. a co dělá ta pracovitá dáma? ne, že bych jí nevěřila, znám takové chlapy, co nejsou líní jenom se nažrat a vyspat, ale co dělá ona, o tom tam není ani zmínka. potkala manžela a lituje? no když mu nedokázala odpustit takovou blbost, tak on určitě nelituje. místo obskakování a posluhování paničce (odvez mě, dones to, postav třeba zeď...hehe koho by to bavilo) má normální rozumnou ženskou, s kterou mají opravdu rovnoprávný vztah. a manžel je dost možná na počítačových hrách závislý, když se kvůli tomu ani nevyspí.

farah.farah 9. 9. 2016 | 09:45

No tak slyšeli jsme toho hodně jaý je manžel lenoch ale vlastně nic o tom jaký je jejich vztah jako takový................je tam vůbec nějaký nebo jsou z nich už jen spolubydlící kteří se spolu občas vyspí? Podle mne je ten vztah jako takový alfou a omegou, podle toho jak se muž chová nijak zvlášť její společnost nevyhledává, naopak z ní utíká...........samozřejmě může to být tím že on je "dovný lenoch" ale spíš bych si tipla že problém bude na obou stranách, prostě ona asi dělá něco co mu není příjemné a jelikož nemá koule na to si to s ní na rovinu vyříkat tak prostě utíká pryč aby měl klid.

Rambíša 9. 9. 2016 | 09:33

Pozdě bycha honit.Osobně si myslím,že paní by si i na prvního muže začas stěžovala,asi má sklony k nějakému šéfování a rázným odsudkům.Druhý muž může být samozřejmě líný,ale kdovíjak to přesně je,možná chce jen uniknout neustálému naléhání,nucení k něčemu,co nechce dělat,a nemá odvahu natvrdo říct,co ho na ženě štve,tak se chová takto.Museli bychom slyšet i jeho názor.

Mata69 9. 9. 2016 | 08:04

No jo, když ono musí všechno běžet podle ní....napadlo mne, že by možná ani ten první nefungoval tak, jak viděla na té svatbě. Vymýšlí stále nějaké aktivity, víkendy, zahradu, rekonstrukci chalupy, koupelny...bazén, hřiště...skoro není divu, že manžel utíká do kanclu. Ona něco vymyslí, on souhlasí a nakonec svoji účast odvolává na poslední chvíli. Kde je nějaký náznak toho, že by se domluvili (souhlasit není domluvit se), kde by se zajímala co chce dělat on?
A třeba je fakt pohodlný no. No, když se uražená musela hned prvně rozvádět...

velá 9. 9. 2016 | 07:34
Syda1949 8. 9. 2016 | 21:42
helza 8. 9. 2016 | 19:25

Hrdost je vždycky špatným rádcem a do vztahu nepatří. Mě zaráží navíc věta: "Vyčítám si, že jsem své první manželství tak rychle vzdala, že jsem nebojovala." Z článku jsem vyrozuměla, že exmanžel ten úlet jako úlet bral a nemínil Janu kvůli němu opustit. Co tedy vzdala a za co, či proti čemu měla bojovat?

mambule 8. 9. 2016 | 19:19

Řekla bych že je to dost časté, ukvapeně se rozvést kvůli banalitě a ještě ukvapeněji se znovu vdát a přitom si pohoršit. A pozor, ten další bude navíc násoska a tlouct děti

Přečtěte si také

Horoskopy

Závěr pracovního týdne jste očekávali vlastně od pondělí, protože se vám vůbec nedařilo. K vašemu…

Nejčtenější články

Doporučujeme