JANA (38): Zneužil mě jen pro zábavu, od té doby jsem jak zakletá

11. 6. 2019
JANA (38): Zneužil mě jen pro zábavu, od té doby jsem jak zakletá
Jana před časem zažila znásilnění. Člověk by si možná řekl, že když šlo o bývalého partnera, nemohlo to být tak zlé, v Janě ale strašný zážitek zůstal dodnes a nedokáže si najít partnera...

Je to už spousta let. Potkali jsme se v tramvaji, strašně se mi líbil. Když jsem vystoupila, zamrzelo mě, že jsem mu nedala ani telefonní číslo. Tramvaj pomalu ujížděla a on na mě zamával a ukazoval, že vystoupí na další stanici.

Počkala jsem. Pozval mě na kafe, pak na večeři… Prožívala jsem krásné chvíle, které byly nekonečné a plné lásky, žhavých polibků a ještě žhavějších nocí. Byl to můj nejlepší milenec, kterého jsem kdy měla.

Asi po třech letech jsem ho přestala zajímat. Sex mezi námi sice úplně nevyhořel, ale vlastně to bylo to jediné, kvůli čemu jsme se ještě vídali. Chtěla jsem naše „chození“ několikrát ukončit, ale byl tak úžasný v posteli, že jsem to nedokázala.

Vztah se rozplynul jako pára nad hrncem a život šel dál. Ale já jsem si nemohla dost dlouhou dobu najít partnera. Nikdo nebyl jako on. A on, Karel, občas zavolal a přijel se pomazlit. Nevadilo mi to, protože jsem nikoho neměla a objetí mi chybělo.

Po dvou letech jsem si konečně našla novou lásku. Začali jsme spolu žít a všechno se zdálo krásné až do chvíle, kdy se Karel zase ozval. Že mě zve na kafe. Jen tak, popovídat si.

Nasedla jsem do jeho auta a už za pár minut jsem toho litovala. Byl hrubý, zlý, nadával mi. Zamkl auto a odvezl mě i přes všechny protesty na svou chatu. Brečela jsem, prosila, slibovala hory doly, neposlouchal.

Vyvlekl mě z auta a odtáhl do domu. Strhal ze mě oblečení a i přes mou nevoli si užíval moje tělo se vším všudy. Plivala jsem mu do obličeje, ale to Karla strašně rajcovalo. Nezapomenu na jeho hlasitý smích, kterým mi naznačoval, že nemám šanci. Přestala jsem se bránit. Trvalo to snad hodiny…

Když skončil, oblékl se a zavelel, ať táhnu pryč. Oblékla jsem se a zabouchla za sebou dveře. Stopla jsem si auto. Řidič viděl, že se mnou není něco v pořádku, ale já ho ubezpečila, že se nic neděje. Ten den jsem domů ale nedorazila. Cítila jsem se špinavá.

Příteli jsem zavolala, že přespím u kamarádky, a šla jsem do hotelu. Nechtěla jsem nikoho slyšet ani vidět. Umývala jsem se několik hodin. Snažila jsem se očistit, styděla jsem se před celým světem. Marně. Druhý den jsem se vrátila domů, ale už nic nebylo jako dřív.

Přítel na mně poznal, že se se mnou něco děje. Jenže já mu nedokázala říct pravdu. Zároveň jsem mu ale nechtěla dovolit žádné intimnosti. Po nějaké době došel k závěru, že mám milence, a rozešel se se mnou. Bohužel ani to mi nedokázalo otevřít ústa a říct mu, co se doopravdy stalo.

A co se stalo s Karlem? Od té doby se mi neozval. Uspokojil svoji touhu, a co víc, dokázal mě rozeštvat s mým partnerem. Od té doby jsem sama a na chlapy jsem zanevřela. To bylo asi to, o co mu šlo. Pořád ale doufám, že se jednou objeví ten pravý, který mě z mého prokletí vysvobodí…

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Smířili jste se s tím, že leden není váš favorizovaný měsíc. Prostě jste se všemu přizpůsobili a jedete dále. I když se vám to nezamlouvá, dá se to vydržet. Pokud jste se nedávno rozešli,…

Nejčtenější články

Doporučujeme