Komentáře k článku zpět na článek

Rambíša 16. 10. 2021 | 17:46

Tak s takovou prázdnou nádobou,jakou je milovnice drahých kabelek Jana, bych nemarnila ani den,natož dva roky....Dotyčný rozvedený musel asi padnout na hlavu,když se dal nachytat na "ženské tvary a dlouhé nehty".No a ještě,když krasavice Jana je větší než on! Děs.

Elynor 15. 10. 2021 | 23:11

@SandraN: Jak - rozdělit čas? Je to jeho dcera. Dcera! Ne třeba golf, nebo kamarádi z hospody. Ona nepřestala být jeho dítě jen proto, že už jí bylo 18 let. Má právo na jeho čas, zájem, pozornost, a to se neměří se stopkama v ruce. Jestli on jí ten čas chce věnovat, a je jim spolu dobře, nikdo jim do toho nemůže kecat a tvrdit, že má nějaký větší nárok. Zejména pak ne nějaká přítelkyně, se kterou sice pán bydlí, ale zná ji sotva dva roky, zatímco tu dceru zná velmi důvěrně od peřinky celých těch 18 let, mají plno společných zážitků a vzpomínek, a ona bude jeho dcerou pořád, do konce života, i když jí bude 50 a otci třeba 80 let, pořád mezi nimi může být krásný a důvěrný vztah. A to je v pořádku, tak to má být. Jana nemůže nijak tohle nahradit. Nikdy, i kdyby se na hlavu stavěla a ušima odstrkovala. Ona má jiné postavení a jinou roli v životě toho muže. Nemůže chtít všechen jeho čas pro sebe. Tedy zjevně chtít může, ale není to zrovna chytré, a dost pochybuju, že by to mohla dostat. První okouzlení už zřejmě lehce vyvanulo, a je to jen otázka času, než vyprchá úplně, aspoň na tom panuje obecně shoda, že zamilovanost vytvářející bouře hormonů déle než dva roky netrvá.

SandraN 15. 10. 2021 | 20:02

No, ale chlap by měl umět rozdělit ten svůj čas rovnoměrně. Bez ohledu na to, zda se rozvedl kvůli krásné blondýně, nebo obyčejné ženské. Proč by ta druhá žena měla být na vedlejší koleji. Dcerce to jistě dělá dobře...už to není dítě....Tím, že se cítí odstrčená, je vidět, že ho má ráda. Taky by jí to mohlo být jedno. A proč ona by si nemohla pozvat třeba toho syna. Snad když to není přímo majitelka chaty, není služka. No, řeknu to asi takhle. Znám sebevědomé mladé manželky, které se přivdaly do baráku, kde jim nepatřila ani cihla a rodinu svého muže spolu s ním si zkomandovaly tak, že se rodiče svého syna museli ptát, zda se mohou stavit na návštěvu. Pokud tam nebydleli. Pokud ano, třeba je dva týdny neviděly. A aby jim tam šli do bytu...to ani omylem. A že ty tatínky od dětí, ač samy na mateřské, nebo potom po ní x let doma, pěkně v domácnosti zapřáhly od počátku, o tom ani nepochybujte....asi si řeknete, že se s tím ztotožňuju...to ani ne. Ale znám je. Oproti nim je tahle naše...zapomněla jsem jméno...uťápnutá chudinka. Byť se kvůli ní rozvedl. Co z toho má, když hraje druhé housle, že s ním sdílí domácnost...?

Mata69 15. 10. 2021 | 13:25

Jo, tak tahle teda zrovna nevypadá na to, že by jim vařila, prala, uklízela, aby si tatínek mohl povídat nerušeně s dcerkou u krbu. Tsss, ten popis...pochybuju, že by se někdo takto popsal, jako ona. A jestli ano, tak pak asi opravdu popis odpovídá povaze. Tohle je pecka prostě: "Jsem vysoká, dokonce o pár centimetrů vyšší než přítel, mám dlouhé blond vlasy, dlouhé nehty a velmi výrazné ženské tvary. Potrpím si na kvalitní a drahé oblečení a ulítávám na značkových kabelkách." Ani se tomu příteli nedivím, že si tak rád povídá s dcerou - co si touhle taky má povídat? Dokud tam bylo kouzlo zakázaného a nového, tak OK, ale jen sex přestane jednoho dne stačit. A soupeřit s dospělou dcerou? Ta ženská je fakt blázen.

Elynor 15. 10. 2021 | 09:51

@SandraN: "zrovna tak i Vy máte právo si na chatu ke krbu pozvat někoho, s kým tam zaberete místo před těmi dvěma" - ehm, kdyby ten někdo byl Janin syn, pak ano. A ještě jen v tom případě, že ta chata je buď její nebo jejich společná. Pokud je to pouze jeho chata, tak si tam Jana, která je tam sama hostem, nemůže pozvat nikoho bez toho, že by s tím její přítel souhlasil. Oni nejsou manželé, sice si kvůli ní rozvedl, ale nevzal si ji (klika pro něj). Ona tedy nemůže užívat jeho majetek jako svůj.

Elynor 15. 10. 2021 | 09:43

Taky to umím pochopit. Ale úplně jinak. Tyhle afektované osobnosti umí být skutečně okouzlující, když chtějí. A když taková blondýna velmi ženských tvarů chce ulovit ženáče, který už po cca 15 letech manželství rád přijme nějaké to zpestření, dokáže ho dostatečně pobláznit, aby se kvůli ní rozvedl a koupil nový byt a auto. Tím bych se ale moc nechlubila, že jsem cíleně někomu rozbila rodinu, a ani tím, že jsem nesnesitelná čúza, která vyhrožuje okolí, aby si dalo na mě pozor. Nicméně dámám tohoto typu to vůbec nepřijde, naopak dávají tyto své vlastnosti na odiv a očekávají bezvýhradné zbožňování. Klasický případ, který jsme mohli sledovat všichni, byl bývalý premiér Nečas a jeho vztah s jeho nynější manželkou (to je mimochodem jeho největší trest, že si ji vzal, dobře mu tak). A tohle je jako přes kopírák. Ostatně taky znám osobně pána, který podobné blondýně naletěl, za dva roky ho přešla zamilovanost, uvědomil si co má doma a sám sobě se divil. V tomto případě z článku bych Janě doporučila, aby si laskavě uvědomila, že je to jeho dcera. Patrně jedináček, takže o to více milovaná. Vždycky bude mít své místo v otcově srdci, a soupeřit s tím je marné, zbytečné a hlavně úplně pitomé. Co by to bylo za chlapa, kdyby kvůli bloncce ženských tvarů zapomněl na vlastní dítě. Neříkám, že takoví muži nejsou, ale tento případ na to nevypadá. Čím víc bude Jana prudit, tím horší to pro ni bude. A upřímně - já být ta osmnáctiletá dcera, dělám si z ní prču naprosto otevřeně.

SandraN 14. 10. 2021 | 20:26

Tohle umím pochopit. Podobný vztah, kde jsem byla na vedlejší koleji, měl bývalý muž se svými rodiči. Když jsme se vzali, byli v plné síle, ale neobešli se bez jeho návštěv a telefonátů. O všem věděli první, u všeho museli být a do všeho mluvit. Cokoli jsem kdykoli řekla, smetl se stolu slovy...to ty nemůžeš pochopit, my máme úplně jiný vztah, než ty a tví rodiče....Jako páté kolo u vozu jsem přečkala cca 20 let. Potom jsem to vzdala. Děti byly dospělé, našla jsem si nějaký ten koníček, když jsem jeho nikdy nikam nedostala a ten jejich úžasný vztah mi přestal vadit. Zajímavé bylo, že to vadilo jemu, že mi to nevadí. A taky mu vadilo, co asi kde dělám, když on je u rodičů sám. Protože co já bych tam asi tak dělala, když mou přítomnost nikdo z nich nebral na vědomí. U Vás je aspoň předpoklad, že ten úzký vztah s tatínkem zatrhne tento nebo příští dceřin přítel či manžel. Holce je 18 a za chvíli bude trapné, aby se s tatínkem povalovala u krbu. Být Vámi, hodila bych zaprvé za hlavu nějaké mindráky, že nerozumím tomu či onomu, Vy zase umíte jiné věci, než šplhat k výšinám, a zadruhé bych si udělala svůj program, aby ti dva, co si umějí dlouhé hodiny povídat, si taky uvařili, umyli nádobí, uklidili a nakoupili. Zkrátka ano, dcera s tebou jede na chatu, já mám jiný program, já jedu zase jinam. Kam? Inu, za svými příbuznými. Na jednodenní zájezd s kamarádkou. Na den s kalanetikou. Na kurz jógy. Jestli se takhle budete užírat, skutečně ho od sebe pošlete zpátky do té původní rodiny. Nedělejte ze sebe chudinku, co čeká na chvilku se svým mužem. Nefňukejte a jednejte. Jste snad sebevědomá ženská. nechte manžela, aby stál o to, být s Vámi. A zrovna tak i Vy máte právo si na chatu ke krbu pozvat někoho, s kým tam zaberete místo před těmi dvěma. Některá z vašich kamarádek Vás jistě ráda podpoří. Pokecáte, popijete, vyrazíte si, uděláte to párkrát a manžel situaci přehodnotí. A kdyby ne? Někdo jiný, další, bude určitě o ty večery u krbu s Vámi stát....

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani poslední zářijový den neleníte a věnujete se sportu. V jedné kolektivní aktivitě jste se našli a…