Komentáře k článku zpět na článek

Dasa63 19. 4. 2018 | 05:01
mambule 26. 1. 2018 | 10:51

lebahu: Doplnilas bych, že je povedená celá ta trojka. Paní se tváří, jako kdyby jí Slávek podstrčil i toho milence

lebahu 25. 1. 2018 | 18:08

To je dobrá dvojka zoufalců. Jeden píše anonymní maily, protože se o vás neumí poprat jako chlap, druhej to běží za tepla hned vyslepičit... Nakopat je oba.

farah.farah 25. 1. 2018 | 17:10

nevím jak snadné je zjitit odkud je poslán anonimní mail .tak že nevím jestli mnžel může řikad pravdu. Každopádn pokud ano tak slávek nebude to pravé pro život.........z toho co je napsané mi to přijde jako že na ní měl zálusk už dávno jen to neuměl dát najevo, když to už v mládí odpískali a tak neunesl její vztah s pozdějším manželem a roky vlastně čekal na příležitost jak je definitivně rozeštvat....každopádně tohle přátelé opravdu nedělají a on se v té době přezentoval jako kamarád obou... Na druhou stranu je mi dovný že manžel kterej se chce reozvést kvůli nevěře až po delší době začne zjišťovat, kdo že mu to vlastně psal ty anonimy, přece s ní být nechtěl tak může být rád za dobráka co mu to práskl, ne? Tak že taky může klidně kecat bývalý manžel, kteému nevoní že si někoho našla tak rychle......Prostě celý je to na budku. Každopádně novej chlápek nemohl za to že jim to v manželství neklapalo a že si našla milence, tak že ten vztah byl stejně na kraji propasti i bez případného anonima, ten to jen uspíšil, kam to už stejně mělo namířeno. Za sebe bych nejdřív chtla vidět ty důkazy ohledn toho anonimu abych tak vyloučila to že manžel lže a chce mi rozbourat funkční vztah..........a pokud nelže hodila bych na současného bobek, protože tohle se fakt nedělá a ukazuje to nedospělost toho chlapa...........BTW.......ono se to tam přímo nepíše ale tak nějak to vyžnívá že on žádný delší vztah vlastně nikdy neměl což taky o nčem svědčí...........to fakt nebude jen tím že měl blízou kamarádku

Elynor 25. 1. 2018 | 16:07

Poslat k vodě oba a odjet na rok do Austrálie, pánové jsou jeden za 18 a druhý bez dvou za 20. To ani nestojí za to zjišťovat, který z nich vymyslel lepší fintu. Ani jeden nestojí za námahu. Svět je plnej chlapů, co nemají zapotřebí vymýšlet všelijaké kličky, jak si získat ženu.

Přečtěte si také

Horoskopy

Hvězdy vám nabízejí romantiku jako ve filmu od Rosamundy Pilcher, přičemž nejžhavější chvilky zažijete…

Nejčtenější články

Články odjinud